Pradžia | Forumas

„Šaudymo į taikinius po vandeniu Lietuvos čempionatas 2010“ įvyko
2010 03 04   Komentarai ( 128 )

Kaip buvome skelbę, paskutinę žiemos dieną, Alytaus miesto baseine įvyko klubo „Neriam“ organizuotas „Šaudymo į taikinius po vandeniu Lietuvos čempionatas 2010“. Renginys populiarumu nenusileido pernykščiam, nepaisant sunkmečio susirinko nemenkas būrys dalyvių, sirgalių ir povandeninio sporto entuziastų.

Renginio metu išaiškinti  taikliausieji Lietuvos povandeniniai šauliai ir jų sudarytos komandos. Su turnyro rezultatais galite susipažinti čia:


http://www.neriam.lt/forum/attachments/asmenines.png


http://www.neriam.lt/forum/attachments/komandines.png

 

Freediving.lt visiems prizininkams įteikė dovanėles – po naujausią žurnalo „Mir podvodnoj oxoty“ numerį o kažkuriam vienam jų atiteko SARGAN pirštinės.

Mūsų organizuotas „Specialfins“ plaukmenų pristatymas sulaukė didelio susidomėjimo tiek iš sportininkų tiek iš smalsuolių pusės. Plaukmenys buvo bandomi ir vertinami tiek baseine tiek stende, visais žmogui duotais jutimo organais...Vieną vaikiną Specialfins Carbon‘as netgi viliojo savo išskirtiniu...kvapu. Džiugu, kad vis gausėja povandenininkų  turinčių supratimą ir gebančių įvertinti išties kokybiškus gaminius, nepasiduodančių plačiai išreklamuotų firmų ir jų legendomis apipintų gaminių vilionėms.

Daugiausia emocijų sukėlė ir labiau nei apdovanojimų buvo laukta mūsų drauge su kompanija „Specialfins Ltd.“ organizuota loterija „Classic“ plaukmenims laimėti. Nesvarbu kaip kam sekėsi gadinti taikinius, čia, visi varžybų dalyviai turėjo lygias galimybes laimėti  vertingus, kelis šimtus litų kainuojančius plaukmenis. Loterijoje talkinusios klubo "Neriam" atstovės Daivos ranka ilgokai ieškojo maiše laimingojo numerėlio... Štai jis! Tylą nutraukia aplodismentai. Ir kas gi galėtų paneigti kad skaičius 7 nėra laimingas? Laiminguoju tapo šiuo numeriu varžybose dalyvavęs alytiškis Justinas Petronis. Dar kartą sveikiname nugalėtoją! Justino laimėtos mentės pagal jo pageidautus parametrus neužilgo bus pagamintos „Specialfins Ltd.“ gamykloje Estijoje.

Dėkojame kolegoms iš klubo "Neriam" už gražų renginį priartinusį pavasarį ir visiems vandens mėgėjams priminusį kad pats laikas ruoštis naujajam sezonui.

Visus jus su atėjusiu Pavasariu! Laukti liko visai nedaug...

 

Daugiau foto iš renginio: http://www.freediving.lt/gallery2/main.php?g2_page=2

 

Freediving.lt komanda

 Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 128