Pradžia | Forumas

'Šaudymo į taikinius po vandeniu čempionatas 2011' su SpecialFins
2011 03 02   Komentarai ( 6 )

Nugriaudėjo, nuaidėjo baigiamieji Šaudymo į taikinius po vandeniu čempionato 2011 aplodismentai skirti nugalėtojams, organizatoriams, rėmėjams... Šaunus buvo renginys, kaip ir beje ankstesnieji du. Vėl pasikartosiu dėkodamas organizatoriams, tačiau dėkoti tikrai yra už ka. Čempionatas suteikia puikią progą ne tik išmėginti akį ir ranką po ilgų žiemos mėnesių, bet ir galimybę susitikti su senokai matytais bendraminčiais ar užmegzti naujas pažintis.

Šiemet čempionatas tapo jau tarptautiniu nes atvyko gausus būrys povandenininkų iš Latvijos. Reikia manyti, kad su metais, dalyvių geografija dar labiau prasiplės. Po mielų ir šiltų susitikimų su bendraminčiais, dabar atrodo kad ir iki naujojo sezono pradžios laukti liko visai nedaug... Na bet grižkime prie čempionato. Čempionate dalyvavo 36 dalyviai, netikėtai laisvanoriškai pasiskirste po lygiai pneumatų ir arbaletų klasėse. Kautis komandinėje įskaitoje parodė norą 10 komandų. Freediving.lt komandą atstovavo Valdas Avėnas, Tadas Domkus bei Marius Malinauskas. Pradžioje dalyviai varžėsi asmeninėje įskaitoje, rinkdami taškus individualiai, o po to komandinėje, atlikdami po vieną svarbų šūvį. Mūsiškiams tai nauja patirtis nes visi vaikinai tokiose varžybose dalyvavo pirmą kartą. Valdas ir Marius rungėsi arbaletų klasėje o Tadas - pneumatų. Asmeninėje įskaitoje puikiai sekėsi Mariui ir Tadui, abu pateko į finalą savo ginklų kategorijose ko pasekoje Mariui atiteko apmaudi, tačiau garbinga IV vieta o Tadas tapo sidabro medalininku pneumatų klasėje. Komandos kapitono Valdo paleisti garpūnai nebuvo tokie taiklūs. "Nebuvo dėl ko ir labai stengtis, taikiniai tai nejudantys",- juokavo Valdas ir pažadėjo pademonstruoti savo neabejotiną meistriškumą povandeninės žūklės varžybose artėjančiame naujajame sezone. Komandinėje kovoje likome septinti is dešimties dalyvavusių komandų.

Štai kam atiteko čempionato prizinės vietos:

PNEUMATŲ KLASĖ:
I vieta Leonid Kostygin
II vieta Tadas Domkus
III vieta Dainius Anforavičius

ARBALETŲ KLASĖ:
I vieta Rolandas Petraitis
II vieta Andrius Matonis
III vieta Eivydas Jonys

ABSOLIUTUS NUGALĖTOJAS (pneumatas prieš arbaletą):
I vieta (čempionas) Rolandas Petraitis (arbaletas)
II vieta Leonid Kostygin (pneumatas)

KOMANDINĖS:
I vieta Komanda "13" Leonid Kostygin, Dmitrij Kostygin, Denis Mileško.
II vieta Komanda "Vienu ikvepimu" Vytautas Puodžiūnas, Dainius Anforavičius, Arvydas Šidlauskas
III vieta Komanda "Dzūkai" Andrius Matonis, Audrius Zalieckas, Saulius Gočelda

Sveikiname čempionato prizininkus ir linkime taiklų šūvių ateityje tiek baseine tiek medžioklėje.

Nugalėtojai išaiškinti, apdovanojimai išdalinti tačiau liko dar viena, visų laukta atrakcija, kurioje galėjo laimėti bet kuris čempionato dalyvis nepriklausomai nuo to, kaip jam sekėsi ugnies sektoriuje. Tai Freediving.lt kartu su kompanija Specialfins organizuota loterija Specialfins mentėms laimėti. Šiemet loterijai skirtas prizas ypatingas - gamintojo flagmanas, modelis HYBRID. Taikliausiojo 2011 m. Lietuvos šaulio - povandenininko Rolando Petraičio ranka ištrauktas loterijos numerėlis sėkmę atnešė dalyviui iš Latvijos Michailui Iljičiovui. Laimingajam kompanija Specialfins pagamins ir padovanos jo poreikius ir plaukmenis atitinkančias mentes HYBRID. Džiugu, kad nors rungtyse apdovanojimų ir nepelnę kaimynai latviai namo išvyko ne tuščiomis.


Iki naujų susitikimų artėjančio sezono varžybose.

misha_400
Freediving.lt loterijos laimetojas Michails Iljiciovs

Keletas akimirkų iš varžybų:

 

team_al._600
Freediving.lt komanda prieš startą

 

pool_600
Varžybų dalyvis


Freediving.lt administracijaKomentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 6