Pradžia | Forumas
foto

'Šaudymo į taikinius po vandeniu čempionatas 2011' su SpecialFins 2011 03 02   Komentarai ( 6 )

Nugriaudėjo, nuaidėjo baigiamieji Šaudymo į taikinius po vandeniu čempionato 2011 aplodismentai skirti nugalėtojams, organizatoriams, rėmėjams... Šaunus buvo renginys, kaip ir beje ankstesnieji du. Vėl pasikartosiu dėkodamas organizatoriams, tačiau dėkoti tikrai yra už ka. Čempionatas suteikia puikią progą ne tik išmėginti akį ir ranką po ilgų žiemos mėnesių, bet ir galimybę susitikti su senokai matytais bendraminčiais ar užmegzti naujas pažintis.

Plačiau
Komentarai

Vitalijus Kovo 2, Trečiadienis, 22:32:15
Latviukas Misha po startu prigeses buvo, iskarto nesuprato kad jo numerelis laimejo, gaves kupona nelabai suprato ka laimejo :) Tik po Smekliaus 30 min "darbo" su juo kavinukeje po renginio eme suprasti kad pasiseke jam "po krupnomu" ir galutinai viskas pasidare aisku kai paskambino man sekmadieni vakare is Rygos ir dar valanda su juo telefonu "padirbejau" :) Lyg ir ne estas? :))


Mariukas Kovo 3, Ketvirtadienis, 9:11:36
pasiseke zmogui su hybridais. isivaizduoju kaip smagu gaut ;D kelione kaip sakoma atsipirko :D seip smagios varzybos buvo!


Cebudukas Kovo 3, Ketvirtadienis, 11:35:35
Labai geros varzybos buvo, organizatoriai tikri saunuoliai, viskas puikiai parengta, jautesi, kad darbo daug ideta.


vald123as Kovo 3, Ketvirtadienis, 18:47:2
Varžybos tikrai smagios ir rimtai organizuotos,gal tik siek tiek strigo pasiruosimas pries startus...na ir reijkia joms rimciau ruostis.Hibridus smagu ir nusipirkus pramint ir pajust ju jega,na o del kitu metu varžybu jau aisku:komanda YRA patikima,patikrinta, na o kita- Fortunos rankose.


Vitalijus Kovo 3, Ketvirtadienis, 22:43:56
Turiu vilti kad kitamet gal busite aktyvesni ir galesime net dvi Fd.lt komandas deleguoti :)


Daiva Kovo 4, Penktadienis, 15:18:14
Puikios akimirkos :)


Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 6