Pradžia | Forumas | Galerija

Atviras Lietuvos povandeninės žūklės čempionatas 2010
2010 09 12   Komentarai ( 3 )

Ketvirtus metus iš eilės Laisvojo nardymo asociacija „Vienu įkvėpimu“ rengia tarptautines povandeninės medžioklės varžybas. Šiemet dalyvavo per penkiasdešimt sportininkų, tame tarpe svečiai iš Baltarusijos, Latvijos, Estijos bei Lenkijos. Varžybos vyko Galuonų ežere netoli Molėtų.

Mes laimėjome, nustumdami "brolius" latvius į antrą vietą.
Fantastiškus rezultatus ir visą savo meistriškumą varžybose pademonstravo Valdas ir nuvedė visą "Freediving.lt -1" komandą į pergalę.
Šaunuolis, didžiausia pagarba ir sveikinimai Valdui!

Apdovanojimai

Freediving-1 komanda

Didžiausia varžybų žuvis (beje, abi dienas Valdas laimėjo šį titulą su skirtingomis žuvimis), asmeninėje įskaitoje pirmas na ir pasekoje mūsų komanda pirma.

Didžiausia varžybų žuvis  Didžiausia varžybų žuvis 2

Svarų indėlį į pergalę taip pat įnešė Danas pirmą dieną nukoves iskaitinę lydeką.

Varžybų foto galerija rasite čia.

 

Štai, asmeninės įskaitos. Komandinės įskaitos bus po asmeniniu, paslinkite vaizda žemyn :)

Asmeninės įskaitos

 

Dalyvio numeris Vardas Pavardė Sugautos žuvys   Baudos
3000 už 1
Taškai Pastabos
Valstybė Lydeka
g.
Lynas
g.
Karšis
g.
Ungurys
g.
Kita
g.
VNT.
Komanda
1 Igor Nikiforov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  BUG                  
                     
2 Remigijus Audickas           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  UBP                  
          700          
          1160          
3 Vitalijus Bedugnis       1240   3   4600 Asmenine iskaita 3 vieta
  LT                  
  TRYS BOLTUS                  
                     
4 Aleksej Mujravjov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  EST                  
  Merehunt                  
                     
4 Andzej Alechnovic           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Nasrai                  
                     
5 Pervuchin Igor           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
                     
6 Svetlana Kušnariova           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Undinės                  
                     
7 Henrik Jacyno           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Neriam 1                   
                     
8 Olga Špitaliova           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Undinės                  
                     
9 Evaldas Baukas           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  UBP                  
    5000       5000        
                    Lydeka 10520g.
10 Valdas Avėnas           2   11000 Sazanas 8920
  LT                 Asmeninė įskaita 1 vieta
  Freediving LT1                  
                     
11 Nečiavej Viktor           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  EST                  
  Merehunt                  
                     
11 Rodions Širjajevs           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Fish Bone                  
                     
12 Gytis Dravinskas           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Gazmes                  
                     
13 Audrius Beresnevičius           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Panevėžys 1                  
                     
14 Bukyshev Aleksandr           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  BUG                  
                     
15 Grigorij Sobarne           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Spear LAT1                  
                     
16 Tadas Domkus           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  UBP                  
                     
17 Sergej Kičigin           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Spear LAT1                  
                     
18 Aurimas Karšinskas           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Gazmes                  
          1517          
19 Dainius Kublickas           1   2017 Asmeninė įskaita 6 vieta
  LT                  
  Neriam1                  
          1060          
          1120          
20 Aris Krošs           2   3180 Asmeninė įskaita 5 vieta
  LV                  
  Latvija 1                  
                     
21 Vladimirs Rubanovičs           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Latvija 1                  
                     
22 Tomas Čiulkinys           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Nasrai                  
                     
23 Andrej Ogorelov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Latvija 7                  
                     
24 Rolandas Petraitis           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Nasrai                  
                     
25 Sergeijs Gončarovs           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Viktoria                  
                     
26 Eduards Saveljevs           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Latvija 1                  
                     
27 Viktor  German           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  BUG3                  
                     
28 Maksim Arsenjev           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Spear LAT2                  
                     
29 Leonid Petrov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Spear LAT2                   
          1158          
30 Igors Efimovs           1   1658 Asmeninė įskaita 7 vieta
  LV                  
  Fish Bone                  
                     
31 Edvardas Činga           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
                     
32 Igor Poliščiuk           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
                     
34 Aleksandr Savon           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Latvija 7                  
                     
35 Mantas Budrionis           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Freediving Lt2                  
          1380          
          1560          
36 Konstantin Korenev           2   3940 Asmeninė įskaita 4vieta
  EST                  
  Merehunt                  
          1019          
          1200          
37 Versans Jurijs       1280   3   4999 Asmeninė įskaita 2 vieta
  LV                  
  Fish Bone                  
                     
38 Krzystof Cybulski           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  PL                  
  Polska                  
                     
39 Roman Pirogov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Latvija 7                  
                     
40 Valmantas Butkus           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  Lt                  
  Panevėžys 1                  
                     
41 Pavel Miloševič           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  BUG3                  
                     
42 Sergej Bulyšev           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  BUG                  
                     
43 Jerjomenko Viktors           0   0  4 BUG komandos narys
  LV                 Nepriskirtas 
  BUG                  
                     
44 Alvidas Brazdžius           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
                     
123 Linas Zalickas           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Freediving Lt2                  
    1128                
124 Danas Sokolovas           1   1628 Asmeninė įskaita 8 vieta
  LT                  
  Freediving LT1                  
                     
125 Adrej Malejev           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
    920                
130 Vladimir Sgibnev           1   1420 Asmeninė įskaita 9 vieta
  LT                  
  Trys boltus                  
                     
132 Aleksandr Petrov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Neriam1                   
                     
134 Andrej Klopov           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Viktoria                  
                     
135 Sergej Panasiuk           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  EST                  
                     
138 Rogek Anderko           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  PL                  
  Polska                  
                     
139 Vitalijus Kasputis           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Freediving Lt1                  
                     
141 Pawel Wrzwsien           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  PL                  
  Polska                  
                     
145 Aleksandr Avdejenko           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  BLR                  
  Trys Boltus                  
                     
147 Aleksandras Lopucha           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
  Gazmes                  
                     
148 Tomas Miežlaiškis           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LT                  
                     
149 Muhajevs Viktors           0   0 Asmeninė įskaita 10-60
  LV                  
  Vily                  
                     
150 Jurijs Butilkins           0   0 Asmeninė įskaita 10-60

 

Komandinės įskaitos

Eil.Nr. Komandos nariai Komados pavadinimas Taškai narių Bendras rezultatas
 1 Igor Nikiforov   0  
Bukyshev Aleksandr BUG 0 0
Sergej Bulyšev   0  
 2 Remigijus Audickas   0  
Evaldas Baukas UBP 0 0
Tadas Domkus   0  
 3 Vitalijus Bedugnis   4600  
Vladimir Sgibnev Trus Boltus 1420 6020
Aleksandr Avdejenko   0  
 4 Aleksej Mujravjov   0  
Nečiavej Viktor Merehunt 0 3940
Konstantin Korenev   3940  
 5 Andzej Alechnovic   0  
Tomas Čiulkinys Nasrai 0 0
Rolandas Petraitis   0  
 6 Svetlana Kušnariova   0  
Olga Špitaliova Undinės 0 0
       
 7 Henrik Jacyno   0  
Dainius Kublickas Neriam 1 2017 2017
Aleksandr Petrov   0  
 8 Valdas Avėnas   11000  
Danas Sokolovas Freediving LT1 1628 12628
Vitalijus Kasputis   0  
 9 Rodions Širjajevs   0  
Igors Efimovs Fish Bone 1658 6657
Versans Jurijs   4999  
 10 Gytis Dravinskas   0  
Aurimas Karšinskas Gazmes 0 0
Aleksandras Lopucha   0  
 11 Audrius Beresnevičius   0  
Valmantas Butkus Panevėžys 1 0 0
       
 12 Grigorij Sobarne   0  
Sergej Kičigin Spear LAT1 0 0
       
 13 Aris Krošs   3180  
Vladimirs Rubanovičs Latvija 1 0 3180
Eduards Saveljevs   0  
 14 Andrej Ogorelov   0  
Aleksandr Savon Latvija 7 0 0
Roman Pirogov   0  
 15 Sergeijs Gončarovs   0  
Andrej Klopov Viktoria 0 0
       
 16 Viktor  German   0  
Pavel Miloševič BUG3 0 0
       
 17 Maksim Arsenjev   0  
Leonid Petrov Spear LAT2 0 0
       
 18 Mantas Budrionis   0  
Linas Zalickas Freediving Lt2 0 0
       
 19 Krzystof Cybulski   0  
Rogek Anderko Polska 0 0
Pawel Wrzwsien   0  
 20 Muhajevs Viktors   0  
Jurijs Butilkins Vily 0 0
       



Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 3