Viskas kas susiję su freedaivingu. Nardymas gilyn be papildomų kvėpavimo šaltinių.

Kuršių marios

Standartinė Egidijus1234 28 Bal 2015, 03:17

Sveiki,

Esmė tokia. Ruošiuosi perplaukt su lastais (ne mono ) Kuršių marias. Mano numatytas atstumas yra 9km. Bandžiau ieškotis kokius atstumus "daiveriai" įveikia, dėja, teko nusivilt. Apart atstumų į gylį neradau nieko. Taigi. Noriu jūsų paklaust ar tai kažkas man neįmanomo ar tam reikia išties daug pasiruošimo, žinojimo, patirties ar tiesiog atkaklumo ir jėgu ? Na, aš ieškojausi srovių kuršių marių, vandens temperatūros. Nusprendžiau plaukt vidurdienį, kai vanduo šilčiausias ir daugiausia žmonių aplinkui. Beje, tempčiau iš paskos kuprinę, kuri apie 70kg svertų - ji plūduriuotų.

Apie save: lankęs penkiakovę, ištvermė mano stipriausioji pusė. Bėgioju nesunkiai po 10 km, daug keliavęs dviračiais, laivais, žaidžiu futbolą, o nardymas vienas iš mėgstamiausių pomėgių. Na , tik nardyme su lastais turiu mažai patirties. Man 20 metų.
Egidijus1234
naujokas

Re: Kuršių marios

Standartinė Lucky 04 Geg 2015, 21:29

Geras iššūkis, pasitreniruok kokiam ežere. Butu gerai, kad šalia plauktu valtis, nes jei sutrauks koja turėsi rimtų bėdų. Aišku kuršmarėse gali rast vietų, kur teks bristi, o ne plaukti :roll: Kuprinę geriausiai tempti ant plaustelio mažesnis pasipriešinimas.

L
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Standartinė tidas 11 Geg 2015, 17:00

Sveikas, kazkada medziodamas isijungiau sports tracker programele, tai per diena 6 km nuplaukiau letai medziodamas pakrantemis, gal kartais ir sustojau pastoveti minutei kitai, bet 9 km imanoma tikrai ;) uztruksi apie 5 valandas manau
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Ignelis 02 Lap 2015, 23:39

Tai ar perplaukei marias..? ;) atstumas tikrai iveikiamas ir nieko ispudingo istikto..., bet jei , sroves, bangos tai ta kuprine didele nasta manau butu...
Ignelis
naujokas

Standartinė tidas 18 Lap 2015, 22:56

butu parases kaip sekesi, jei butu perplaukes :D dabar telieka tiketis, kad nebande
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Lucky 06 Gru 2015, 21:23

Turbut paskendo :lachtot:

:
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias