Puslapis 17

patarkite

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2011, 22:37
arunas
dabar tik pradejau plaukioti pakrantemis kaip reiketu judeti ar greitai ar letai norint pamatiti normalia zuvi ir ja nusauti :???:

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2011, 22:46
arunas
ir kodel tie akiei greitai uzrasoja nieko matyti neina :???:

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2011, 23:04
Mariukasz
Sveikas. Visu pirma, svarbiausias dalykas medziokleje yra kaip tu plauki, nuo to viskas ir priklauso - ar pamatysi didele zuvi ar ne. Geras patarimas - plauk taip, kad net pats saves negirdetum, arba kad vos vos girdetum.Mazos zuvys, pvz. lydekiukai po 1-1,5 kg kvailos, ju matai ir greit ir letai plaukdamas, taciau didesnes 4-5kg, labai saugosi ir bent kiek pajutusios tave - trauksis ir laikysis per matomumo riba arba uz jos.O tu praplaukiojes nematysi nei vienos dideles zuvies, o tave bus maciusios kokios penkios :D plaukdamas letai, ir galva sukinek letai - pvz. kaip suletintam filme - judesiai svelnus, nestaigus.
Jei rasoja kauke, pries nerdamas nuriebalink ja - gausiai paspjaudyk, labai gerai istrink seilemis stiklus su pirstais, ir praskalauk vandeniu. Tada nerasos tol, kol vel nenusiimsi kaukes.Antras variantas pries vaziuodamas gerai isvalyk stiklus su dantu sepeteliu ir dantu pasta - aisku is vidaus, tada praskalauk vandeniu ir pries medziokle nereiks spjaudyt :)
Pradziai manau uzteks o tai po to visas zuvis isgalabysi :D

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2011, 13:01
Lucky
Jei nelabai estetiskai atrodo spjaudymas i savo kauke ;) gali nuskinti zoles sauja ja palamdai ir su ja gerai istrini kaukes stikla, paskui praskalauji vandeniu, kad neliktu zoles likuciu :roll:

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2011, 13:39
Vitalijus
Yra dar specialus, tam skirtas skystis "Antifog"as, purskalas, labai patogu, aisku kainuoja keliolika LTL. O dar galima naudoti laseli paprasciausio nuriebalintojo (indu ploviklio), pats neseniai suzinojau is komandos draugo :ops:
Aisku nepatingeti gerai isskalauti kauke pries uzsidedant.

Kas tingi visa sita daryti, sveisti sepetukais, gali pameginti nauja kauke ideti i indaplove, turetu pagelbet :lachtot: :zensur:
Gal kas bandet? :roll: :D

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2011, 15:06
aklas
kaukės stiklus išdegink su žiebtuvėliu.
Kas čia apie estetiką kalbėjo ir spjaudymą į kaukę? Per karščius kai rasodavo - tai net liežuviu išlaižydavau vidų...uoj neestetiškas aš :D

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2011, 16:21
ErikaZ
i kauke spjaudyti neestetiska, o i maurus ir dumbla lysti jau normaliai :D

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2011, 17:00
aklas
Vitalijus rašė:Kas tingi visa sita daryti, sveisti sepetukais, gali pameginti nauja kauke ideti i indaplove, turetu pagelbet :lachtot: :zensur:
Gal kas bandet? :roll: :D


čia panašiai man buvo su viena kauke, berods esclapezo, kur pridėta buvo popierinė instrukcija, kad prieš naudojant reikia 24 valandom patalpint kaukę į bliūdą su muilinu vandeniu.... spėk ar padėjo...vistiek galiausiai degint teko :roll:

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2011, 07:48
arunas
nu neblogi jusu varijantai :roll: laikui einant reiks visus pabandyti :???:

Re: patarkite

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2011, 08:02
arunas
dabar lietus prasidejo jauciu kad besansu bus kur pamedzioti nes matomumas blogas bus :???: