Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: patarkite

Standartinė tutis 11 Rgp 2011, 21:19

Trumpi lietus dar nieko nereiskia,nebent vejuota visa savaite ir pila kaip is kibiro,tada taip :nosmile: bet ir tai nevisus telkinius tai liecia,galima rast matomuma :roll:
Žavejimasis šaudymu kaip sportu priklauso nuo to,kuriame gale jūs esate.(P.G.Wodehouse)
Vartotojo avataras
tutis
vandens fanatas

Standartinė arunas 25 Rgp 2011, 19:12

kazi ar man gautusi kas jei as prie vamzdelio prijunkciau koke slanga dvieju metru ir galeciau ten dugnu ropineti :roll:
arunas
dalyvis

Standartinė aklas 25 Rgp 2011, 20:53

arunas rašė:kazi ar man gautusi kas jei as prie vamzdelio prijunkciau koke slanga dvieju metru ir galeciau ten dugnu ropineti :roll:

:rate10: ką čia 10...čia visas 100 iš 10 :eg:
Neužteks 2 metrų, jamk normalų, galėsi irtoliau nuo kranto paplaukt ir giliau =)
Paveikslėlis
aklas

Standartinė tutis 25 Rgp 2011, 21:47

Pribloskei arunai :lachtot: savo tokiu klausimu :motz: ar bent supranti ka reiskia zodis FREEDIVING ir kokiam cia forume randiesi, kad rasai ir klausineji nesamones :irre: gerai pasiskaityk visas temas :computer: tai gal suprasi apie ka cia diskutuojama
Žavejimasis šaudymu kaip sportu priklauso nuo to,kuriame gale jūs esate.(P.G.Wodehouse)
Vartotojo avataras
tutis
vandens fanatas

Standartinė arunas 26 Rgp 2011, 07:23

katik pasijuokt jum :p
arunas
dalyvis

Standartinė arvydasc 26 Rgp 2011, 07:32

arunas rašė:katik pasijuokt jum :p

Gautusi , bet neilgai ropinetum, uzdustum savo iskveptu oru . Vamzdelis negali buti ilgas. Ko ilgesnis to daugiau sansu greiciau papult :angel:
Vartotojo avataras
arvydasc
vandens mylėtojas

Standartinė ErikaZ 26 Rgp 2011, 10:17

nebent butu du vamzdeliai, su voztuvu.. bet reiktu skaiciuoti koks imanomas max ilgis butu.. nes apasna :???:
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė Pagonis 26 Rgp 2011, 12:54

O aš manau, kad nieko nesigaus, bandant įkvėpt vandens slėgis kaip tik išspaus iš tavęs visą plaučiuose esantį orą. Esu kažkada seniai bandęs.
Pagonis
naujokas

Standartinė Specelistas 26 Rgp 2011, 16:32

Nesugebesi ikvept to oro net irbudamas 1 m gylyje del slegiu skirtumo. Zmogus neturi "jegos" ikvepiant.
Specelistas
pastovus dalyvis

Standartinė arunas 26 Rgp 2011, 22:28

supratau tai nekas. nors noretusi ilgiau pabuti dugne :/
arunas
dalyvis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias