Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Patarkite naujokui medziokleje

Standartinė zaltyzz 29 Lie 2012, 15:12

Sveiki esu pradedantysis, naudoju pneumatini sautuva. Noriu paklausti koki streles antgali reikia pasirinkti dazniausiai bandau sauti 0.3-0.5 kg dydzio zuvis. Ir gal galit pasakyti is kokio atstumo reikia bandyti nusauti zuvi. As vis bandau jas sumedzioti saunu mazdaug 10cm atstumu ir man jos vis pasprunka atrodo jog jos sureguoja i suvi, tai susimasciau ar cia as labai klisas :roll: ar mano antgalis netinkamas ar dar kas ne taip. Laukiu jusu patarimu :^^: !!!
zaltyzz
naujokas

Re: Patarkite naujokui medziokleje

Standartinė tidas 29 Lie 2012, 15:35

:^^: priminei man pirmose medzioklese save.
tokius klausimus bandyk atsakyti pats, medziodamas ;) tokias zuvis paimsi praktiskai su betkokiu antgaliu, gal pabandyk labiau pripusti sautuva. As asmeniskai upese net be ginklo galiu pasigirti, jog sugebu paimti rankomis tokias zuvis iki ~200-300g (kuojas) :D (zinoma, upese tik rinkdamas metala taip zaidziu, ten nemedzioju)
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė zaltyzz 29 Lie 2012, 16:54

aisku :roll: na bandysiu pripust ginkla, nes dazniausiai as stengiuosi prikisti antgali prie pat zuvies ir vistiek prasaunu, tai nezinau... :^^:
zaltyzz
naujokas

Standartinė Lucky 29 Lie 2012, 19:35

Tik kaip pripusi nedek sakes, nes kaposi tuos zuveliokus pusiau :???:
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Standartinė tidas 30 Lie 2012, 11:17

jei sake teisinga, neturetu draskyti per pus ;) nebent sautuvas uzpumpuotas belenkaip ;)
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Mariukasz 30 Lie 2012, 11:33

Geriau patarkim naujokui tokiu mazu, kad net nepataiko nesauti :D ieskok tokios i kuria nebutu taip sunku pataikyt ;)
~ Black Widow ~
Vartotojo avataras
Mariukasz
Forumo moderatorius

Standartinė tidas 30 Lie 2012, 11:47

ieskodamas tu mazu, kartais ras ir didesniu ;)
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Bluewater 30 Lie 2012, 16:25

Nepataiko ir dar sautuva pusti :irre: Visu naujoku beda perpustas sautuvas, mol kuo stipriau kala tuo geriau. Pirma pasimatuokit kiek ten jau ipusta, pakanka 18-20 kg. Kuo smarkiau priputi tuo kietesnis nuleistukas, stipriau ir staigiau spaudi - vamzdis jau vaiksto. Stopriai pripusta - didele atatranka, vel meta vamzdi aukstyn, taip kad nesvaikit su tais priputimais. Stebek nuleistuko eiga, nepataikai is 10 cm, sauk is 50 cm, tada pataikysi. Galiausiais pasitreniruok, kad ir i leliju lapus ar pan. ir kaip marius sake iskok suvio vertu zuvu o ne sprindiniu. Sekmes ;)
Bluewater
vandens fanatas

Standartinė tidas 01 Rgp 2012, 12:18

Bluewater, sako kad zuvis sureaguoja greiciau nei strele issauna, tai man regis reik pust.. :D
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių