Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Kas yra atviros poros ? (open cell)

Standartinė aurykas 03 Kov 2008, 22:42

Gal ir durnas klausimas bet man idomu kas tos atviros uzdaros poros? Ir jei buna 7mm kostiumas tai kaip suprast dar +7 :hilfe:
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Re: ?

Standartinė Drager 03 Kov 2008, 23:29

aurykas rašė:Gal ir durnas klausimas bet man idomu kas tos atviros uzdaros poros? Ir jei buna 7mm kostiumas tai kaip suprast dar +7 :hilfe:

tokio tipo klausimam speju reiktu padaryti DUK (dazniausiai uzduodami klausimai)
atvira pora aka OPEN CELL (komercinis lozungas) t.y. grynas neoprenas - plikas nedenktas jokiom nylon/lycra/plush dangom. Is isores zinoma ji yra, kad apsaugotu nuo isoriniu pazeidimu ir del kostiumo ilgaamziskumo.

Kam to reikia ? Plikas neoprenas gerai priglunda prie odos, o tai stipriai pristabdo vandens cirkuliacija tarp kuno ir kostiumo, o jei vanduo necirkuliuoja jis syla nuo tavo kuno, o kostiumas silumos seip sau lauk nepaleidzia ir jauti malonia siluma... zodziu atvira pora tai ne kas kita kaip plikas nepadirbtas neoprenas o neoprenas tai yra ne kas kita kaip "gazuota" guma :)

Pliusai - elastingumas (maziau pasaliniu dangu - geriau tamposi)
siluma del gero prigludimo, gan malonus deveti.

minusas - apsirengimas reikalaujantis lubrikantu - slykstus uzsiemimas, bet kaip sako suo ir karemas pripranta ;)
Vartotojo avataras
Drager
vandens fanatas

Standartinė aurykas 04 Kov 2008, 08:45

o tas + 7? ka reiskia?
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Standartinė Revo 04 Kov 2008, 09:32

Is dvieju daliu susideda kostiumas. Virsus ir apacia po 7mm.
Vartotojo avataras
Revo
naujokas

Standartinė aurykas 04 Kov 2008, 15:16

ajsq aciu :D
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Standartinė Drager 04 Kov 2008, 23:08

aurykas rašė:o tas + 7? ka reiskia?

o cia jei ne paslaptis kur cia matei ta +7 ?
Vartotojo avataras
Drager
vandens fanatas

Standartinė aurykas 04 Kov 2008, 23:39

Drager rašė:
aurykas rašė:o tas + 7? ka reiskia?

o cia jei ne paslaptis kur cia matei ta +7 ?

ta prasme bunba 7+7 tai tas pirmas 7 reiskia mm pagal mane ,o antras nznojau ka reiskia. :schockiert:
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Standartinė Drager 05 Kov 2008, 08:53

aurykas rašė:ta prasme bunba 7+7 tai tas pirmas 7 reiskia mm pagal mane ,o antras nznojau ka reiskia. :schockiert:

na jei raso 7+7 tada taip - dvieju daliu, cia jei neklystu seacsub'as taip megejas rasyt ant kostiumu.
Vartotojo avataras
Drager
vandens fanatas

Standartinė skacas 03 Geg 2008, 22:57

as cia prie to paties opec cell norejau paklaust, ar kai nusirenginejat kostiuma dar tepates kondicionieriumi? nes man daug sunkiau ji nusimauti negu apsimauti :???: kol virsutine dali nusimauni gali ir uzdusti :D
skacas
naujokas

Standartinė drexxas 04 Geg 2008, 10:19

skacas rašė:as cia prie to paties opec cell norejau paklaust, ar kai nusirenginejat kostiuma dar tepates kondicionieriumi? nes man daug sunkiau ji nusimauti negu apsimauti :???: kol virsutine dali nusimauni gali ir uzdusti :D

http://www.eliossub.com/html/en_mute.html (Spausk ten kur parašyta Wetsuits technical notes, o paskui CLICK HERE)
Pas tave ne elios, bet esmė ta pati. Aš taip nusirenginėju ir apsirenginėju ir jokių nepatogumų nepatyriau.
Vartotojo avataras
drexxas
vandens mylėtojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių