Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Pakelt darbini gyli kaip?

Standartinė aurykas 30 Bir 2008, 19:36

kaip pakelt savo darbini gyli saudant nuo pvz 6 metru iki 12-15 kad nebutu sunku :roll: Cia taip apstrakciai bet kokiu pratimu ar patarimu gal duosit kas.
Spearfishing.
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Re: Pakelt darbini gyli kaip?

Standartinė novice 30 Bir 2008, 20:24

aurykas rašė:kaip pakelt savo darbini gyli saudant nuo pvz 6 metru iki 12-15 kad nebutu sunku :roll: Cia taip apstrakciai bet kokiu pratimu ar patarimu gal duosit kas.

o ka ezeruose tu saudysi tokiam gylyje? :) as asmeniskai nardant 2-5m gylyje praktiskai isbunu 30-40sec, nardant 10-15m gylyje 1min ir daugiau, nes nekelia i virsu, uzsideciau daugiau svorio bet pavirsiuje irtaip mazokas pludrumas ;)
Kai nardau, leidziu plauciams pailseti nuo kvepavimo ;)
Vartotojo avataras
novice
Forumo gyventojas

Standartinė aurykas 30 Bir 2008, 20:40

novice rašė:
aurykas rašė:kaip pakelt savo darbini gyli saudant nuo pvz 6 metru iki 12-15 kad nebutu sunku :roll: Cia taip apstrakciai bet kokiu pratimu ar patarimu gal duosit kas.

o ka ezeruose tu saudysi tokiam gylyje? :) as asmeniskai nardant 2-5m gylyje praktiskai isbunu 30-40sec, nardant 10-15m gylyje 1min ir daugiau, nes nekelia i virsu, uzsideciau daugiau svorio bet pavirsiuje irtaip mazokas pludrumas ;)

Nu as ir 30-40 sekundziu isbunu. Zinok saudysiu :roll: Man tik idomu kaip tai padaryt kad poto nereiktu atsikvepinet 2 minutes.
Spearfishing.
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Standartinė MIB 30 Bir 2008, 21:39

As pries pat pasinerdamas padarau 4 labai gilius ikvepimus ir iskvepimus (daugiau neverta nes i galva kerta bent jau man) tada prisiurbiu 2/3 plauciu oro ir neriu. Jei nardant iki 5 metru kvepiu pilnus plauciu, tada labai pludruma buna sunku sugaudyt, bet manau neriant virs 10 metru paskutiniu ikvepimu galima prisiurbt pilnus plaucius. Taip prisikvepavus letai dugnu sliauzdamas galiu laisvai isbut virs 2 min. Po vandeniu nesijaucia oro trukumo iki pat paskutiniu sekundziu, o iskilus i pavirsiu nereik atsikvepuot ir vel iskart darau 4-5 labai galingus iskvepimus ir i kvepimus ir taip galima gan ilgai nardyt be didesnes pertraukeles, bent jau man. O jei tik iskiles pradedu kvepuot trumpais ir graeitais ikvepimais tada viskas kazkaip issimusa is ritmo ir reik kokias pora minuciu pluduriuot pavirsiuj kol atsigaunu.
MIB
vandens mylėtojas

Standartinė Drager 30 Bir 2008, 21:41

aurykas rašė:Man tik idomu kaip tai padaryt kad poto nereiktu atsikvepinet 2 minutes.

ka turi omenije sakydamas "atsikvepinet 2 min" ???
Vartotojo avataras
Drager
vandens fanatas

Standartinė novice 30 Bir 2008, 21:56

MIB rašė:As pries pat pasinerdamas padarau 4 labai gilius ikvepimus ir iskvepimus (daugiau neverta nes i galva kerta bent jau man) tada prisiurbiu 2/3 plauciu oro ir neriu. Jei nardant iki 5 metru kvepiu pilnus plauciu, tada labai pludruma buna sunku sugaudyt, bet manau neriant virs 10 metru paskutiniu ikvepimu galima prisiurbt pilnus plaucius. Taip prisikvepavus letai dugnu sliauzdamas galiu laisvai isbut virs 2 min. Po vandeniu nesijaucia oro trukumo iki pat paskutiniu sekundziu, o iskilus i pavirsiu nereik atsikvepuot ir vel iskart darau 4-5 labai galingus iskvepimus ir i kvepimus ir taip galima gan ilgai nardyt be didesnes pertraukeles, bent jau man. O jei tik iskiles pradedu kvepuot trumpais ir graeitais ikvepimais tada viskas kazkaip issimusa is ritmo ir reik kokias pora minuciu pluduriuot pavirsiuj kol atsigaunu.

nelabai tikiu kad virs 2min :) tai kokia dynamika ir constant weight turi? pagal laika plaukimo speciau neri i koki 50-70m, o dynamikoj 100-150m :)
Kai nardau, leidziu plauciams pailseti nuo kvepavimo ;)
Vartotojo avataras
novice
Forumo gyventojas

Standartinė MIB 30 Bir 2008, 22:03

Nea. Tas ir yra kad jei tik pradedu stipriau judet ar plaukt greiciau po vandeniu iskart momentaliai pradeda jaustis oro trukumas. Statika as jau nuo vaikystes kaip hobi kas vakara pries miega vystidavau atsigules lovoj, o vat su dinamika man daug prasciau. Todel ir sakau kad toki laika isbunu tik vos judedamas prie dugno.
MIB
vandens mylėtojas

Standartinė aurykas 30 Bir 2008, 22:43

Drager rašė:
aurykas rašė:Man tik idomu kaip tai padaryt kad poto nereiktu atsikvepinet 2 minutes.

ka turi omenije sakydamas "atsikvepinet 2 min" ???

Nu ta prasme ikyli i virsu paskvepuoji 2 minutes ir vel lendi gilyn.
Spearfishing.
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Standartinė aurykas 30 Bir 2008, 22:44

MIB rašė:Nea. Tas ir yra kad jei tik pradedu stipriau judet ar plaukt greiciau po vandeniu iskart momentaliai pradeda jaustis oro trukumas. Statika as jau nuo vaikystes kaip hobi kas vakara pries miega vystidavau atsigules lovoj, o vat su dinamika man daug prasciau. Todel ir sakau kad toki laika isbunu tik vos judedamas prie dugno.

Bet gi reikia panert gilyn ir islyst nu as ir sunkiai tikiu, noreciau pamatyt :| bet visko gali but.
Spearfishing.
Vartotojo avataras
aurykas
vandens fanatas

Standartinė MIB 30 Bir 2008, 23:10

As dabar giliai su vamzdeliu neneriu del ilgai besitesiancio letinio sinusito, bet ok prie progos bandysiu gal kaip nufilmuot savo ilga nerima...
MIB
vandens mylėtojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių