Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: Medziokle Tenerifeje?

Standartinė shlapes 04 Gru 2008, 14:14

Vitalijus rašė:
shlapes rašė:
Vitalijus rašė: Luktelk.

laukiu :schockiert:

Bergas labai lakoniskas, pavyko tik tiek ispest, pataria tau snariagos neimt, lezkes geriau daryk ant smeliaus salia kokios mulates :D

Виталиус, привет!

Всё времени не хватает на написание статьи :) Коротко скажу так: зима - не лучше время для охоты на Канарах. Лучший остров - Ланцароте. Охота ведётся в основном с лёжки.

С уважением

Андрей Берг

blemba, kur medziot ir kaip tai kaip nors susiorientuosiu, man svarbiau teisiniai niuansai: galima/negalima, kainuoja/nekainuoja, kur leidima gauti (jei reikia), kas bus jei be jo mane is balos istrauks ir t.t. ir pan.
I bala krites, sausas neislysi
Vartotojo avataras
shlapes
dalyvis

Standartinė Fanas966 04 Gru 2008, 15:17

Siaip cia ta pati Ispanija. Kovo men. nardziau Malagoje. Yra straipsnis siame puslapyje, paskaityk.
http://15kg.lt - čia rasite visas mano medžiokles
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Fanas966 04 Gru 2008, 15:19

Nors jau ziuriu, kad nera... Par :mod:
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Vitalijus 04 Gru 2008, 15:38

Taigi ten ta pati Hispania, ten visi medzioja nuo uzgimimo :D, turetu buti ta pati tvarka. Fanas buvo ten Atlanta raize, Drager auuu :hilfe:
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė Fanas966 04 Gru 2008, 15:46

Zodziu taip. Pirmiausiai ieksok molo. Uosto. Be molo bus gaidys. Mes bandem lyst i jur a- nebuvo matomumo. Prie molo bent prisiziuresi astunkoju, zuvies, eziu ir siaip idomu. Pneumato neverta imti. Tik arbaletai. Pagalvok ar tikrai verta nardyti, nes asmeniskai mes vaziuodami "na ura" nusivylem. Pasigadinom sau ispudi apie pov. medziokle atviruose vandenyse. Gal geriau paimk maske, lastus ir jei bus silta (tuo labai abejoju) tada nerk.
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Vitalijus 04 Gru 2008, 16:00

Fanas966 rašė:Zodziu taip. Pirmiausiai ieksok molo. Uosto. Be molo bus gaidys. Mes bandem lyst i jur a- nebuvo matomumo. Prie molo bent prisiziuresi astunkoju, zuvies, eziu ir siaip idomu. Pneumato neverta imti. Tik arbaletai. Pagalvok ar tikrai verta nardyti, nes asmeniskai mes vaziuodami "na ura" nusivylem. Pasigadinom sau ispudi apie pov. medziokle atviruose vandenyse. Gal geriau paimk maske, lastus ir jei bus silta (tuo labai abejoju) tada nerk.

Ir svino, svino nepasimazink paimt, ten gi jura, druska -kelia i virsu :lachtot:
Ko tai musu keliautojai paskutiniu metu is "medziokles" safariu grizta nelabai suslape... Fanas, Rolis, Cezaris...what next? Nu Slapes nebutu Slapes jei nesuslaptu, laikom kulokus ir laukiam Tuno file :^^: :D
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė Fanas966 04 Gru 2008, 16:03

eee..as gi net trofeju turejau viena :))
Prikabinti failai
zuvis.jpg
zuvis.jpg (42.94 KIB) Peržiūrėta 2870 kartus(ų)
zuvis2.jpg
zuvis2.jpg (60.3 KIB) Peržiūrėta 2873 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė shlapes 04 Gru 2008, 16:36

Vitalijus rašė:Ir svino, svino nepasimazink paimt, ten gi jura, druska -kelia i virsu :lachtot:
Ko tai musu keliautojai paskutiniu metu is "medziokles" safariu grizta nelabai suslape... Fanas, Rolis, Cezaris...what next? Nu Slapes nebutu Slapes jei nesuslaptu, laikom kulokus ir laukiam Tuno file :^^: :D

aha, i chiumodana prigrusiu svino ir isimesiu neopreninius triusikus vietoj kostiumo :D turetu but pats tas :roll:
o jei rimtai, tai mastau vietoj svoriu dirzo paimti koki gabala "pazarniku slangos" ir nuskrides prigrusti smelio :???: tik bijau, kad zuvys gali nuo juoko mirt pradet :)
Vartotojo avataras
shlapes
dalyvis

Standartinė Fanas966 04 Gru 2008, 16:39

Nu nu... 1) Mirsi pats is gedos :). Cia taip atrodo, kad va taip imsi ir padarysi :)).
Mes svina vezemes.
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė shlapes 05 Gru 2008, 11:20

Fanas966 rašė:Nu nu... 1) Mirsi pats is gedos :). Cia taip atrodo, kad va taip imsi ir padarysi :)).
Mes svina vezemes.

kai mano feja ciumodana susikraus, pasversiu, jei liks svorio, tai igrusiu gal ir svina, nesinori imti virsvorio i lektuva...
Vartotojo avataras
shlapes
dalyvis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių