Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Rusiskas sautuvas RPP-2M

Standartinė ciuka 05 Kov 2009, 16:41

Sveiki. si tema skirta tiems, kas turi isigijes rusiska sautuva RPP-2M.
jei jau taip atsitiko, kad isigijote si sautuva, tuomet turiu siokiu patarimu kaip ji patobulinti. prisegu kelias nuotraukas su trumpais aprasymais. jei kils kokiu klausimu rasykite drasiai. cia aprasyti tiktai isores pakeitimai, taip yra ir vidaus pakeitimai, apie kuriuos galesiu papasakoti arba nurodyti tam tikrais adresais kur apie tai galima rasti daug naudingos informacijos :) siaip pats nusipirkau si sautuva nieko apie ji negirdejes ir nesidomejes, bet patarciau jo nepirkti, nebent patinka prie jo krapstytis :)
Prikabinti failai
IMGP9003 [1024x768].JPG
Priekineje dalyje praplatintos vandens pasisalinimo skyles, taip padidinamas galingumas
IMGP9007 [1024x768].JPG
pakeiciamas lyno paleidimo mechanizmas.
IMGP9017 [1024x768].JPG
taip atrodo sautuvas po visu atnaujinimu.
IMGP9029.JPG
IMGP9032.JPG
IMGP9033.JPG
Vartotojo avataras
ciuka
dalyvis

Re: Rusiskas sautuvas RPP-2M

Standartinė ErikaZ 05 Kov 2009, 17:16

:2thumbs: , svarbu veikia ir saudo kaip priklauso... del pludrumo reikejo paimti vamzdziu termo izoliacine medziaga su polietileno danga ir uzmauti tik, butu lygus pavirsius gavesi...
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė ciuka 05 Kov 2009, 17:21

buvau taip padares, bet man nepatiko. termovamzdis silpnas labai, draskosi
Vartotojo avataras
ciuka
dalyvis

Standartinė ErikaZ 05 Kov 2009, 18:05

tai as minejau, kad dengtas polietilenu, jis jau nesidrasko taip tada... :roll:
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė ciuka 05 Kov 2009, 18:12

na tuomet nemaciau jo pirkti :) na bet tebunie tai dar vienas patarimas kitiems, jis siaip zymiai paprasciau montuojasi nei kilimelis :)
Vartotojo avataras
ciuka
dalyvis

Standartinė Vitalijus 06 Kov 2009, 00:44

Na turbut labai mazai kas tokius ginklus ir turi, siais laikais moki pinigus ir krapstytis retai kuris benori. Suprantu kad pas ji paleidimo mechanizmas priekyje o tai reiskia kad garpunas turi ipjova (sasmauka) per kuria jis gerokai plonesnis. Teko skaityti kad buve atveju jog uztaisymo metu garpunas luzdavo ir...isivaizduokit kas nutinka jusu rankai :x
Na cia gal retenybe bet niekada nezinai... :roll:
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė ciuka 06 Kov 2009, 10:26

na gyvenime visko buna, sako buna, kad ir lazda issauna :) na bet man dar nebuvo net sulinkes garpunas, tai kodel suluzti turetu, nereikia tiek beprotiskai oro pusti kad uztaisyti neimanoma:) na bet as jau pasakiau savo nuomone apie si ginkla, tikrai neverta prasideti. siaip as planuoju sekanti ginkla pirkti (jeigu pirksiu) tiktai guminuka-arbaleta. su jais jokiu problemu, paprasta konstrukcija, ne tokie trapus kaip pneumatai. bet greiciausiai darysiuosi pats arbaleta, kaip tik prisirinkau nemazai informacijos, sunkiausia bus su paleidimo mechanizmu, pirkti brangu, o pasidaryti reiks pasistengti. as is tu kur patinka krapstytis :)
Vartotojo avataras
ciuka
dalyvis

Standartinė PUPKUS 06 Kov 2009, 10:42

Man yra luzes.Tiesa,ne RPP.Buvo toks RPO-4,zalias.Zinau viena zmogu,kuriam strele isleke per delna.
Jeigu tau pasiseks tu sita sautuva arba pamesi arba pavogs.Man pasiseke. Ismesti gaila-tiek darbo.
Savadarbis medinis arbaletas...KOSA rase(jis buna sitam forume,o mediniu arbaletu gamyboj patirties turi)
-Tik pradejes daryti medinuka suprasi koks ramus gyvenimas buvo iki tol...-
PUPKUS
naujokas

Standartinė Vitalijus 06 Kov 2009, 11:00

Pritariu Pupkui. Kazkada atkalbinejau nuo tos uzgaidos gerb. Cirkula. Idomu ka jis dabar masto? :roll:
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė ErikaZ 06 Kov 2009, 11:27

Taip, darbo daug norint paciam pasidaryti, bet jei tau patinka ir turi irankiu, galva ant peciu(siuo atveju man padeda tevukas mano) :D ... Tai tikrai galima pasidaryti labai saunu sautuva, medinuka... O svarbiausiai, kad ji padares, galesi ji taip istobulinti, kad jis dirbtu taip kaip nori tu... Tada turesi galim sakyti tikrai savo, beveik tobula ginkla... :^^:

Todel jei tik turi bent menkiausio noro ir galimybiu, pirmyn... :stock2:

P.S. uz kokios savaiteles, ikelsiu parodyti as jau galutnini savo darba... kolkas kariauju su rites gamyba, ja irgi darau is medzio, bet su svino serdim, pludrumo kompensavimui...
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias