Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Klausimas fLoaT'uj dėl megėjiškos žūklės tarybos

Standartinė EvaldasB 08 Kov 2009, 23:15

Na ką daug kartų kėliau klausimą neriam.lt puslapyje, tačiau taip atsakymo neikada ir neišgirdau, kiek teko kalbėti su neriam klubo nariais tai fLoaT'ą visi paminėjo kaip labai gerą žmogų tik bėda, kad jis retokai lankosi toje temoje turbūt. Na pabrėšiu dar kartą nieko prieš aš neturiu tačiau noriu visgi sužinoti kaip ten iš tikrūjų yra su ta taryba.

Kadangi esu iš Utenos, o Utenos MŽD atstovas priklauso tai tarybai, tai mes dažnai su juo pakalbame apie povandeninę medžioklę, ir užsiminiau jog kažkada buvo išrinktas žmogus iš povandeninių medžiotojų, kuris atstovaus mūsų reikalus, taigi jam už tai net buvo atlyginta ir surinkta kažkiek tais pinigėlių. Na, ir pasidomėjau aš tada kas buvo nuveikta, tačiau jis kažkodėl pasakė, jog nė vieno klausimo nebuvo iškelta dėl povandeninės medžioklės, tai man dabar įdomu kokia ten situacija iš tikrųjų? Gal žmogus tiesiog nepastebėjo ko nors?

Na čia blevyzgoju, tačiau norėjau jau seniai išgirsti, ką būdamas toje taryboje nuveikiai? Kokius bandei klausimus iškelti, ką pasiūliai? Galbūt tau toje taryboje vienam yra sunku prieš būrį žmonių kurie yra nusistatę prieš medžiotojus ir reikalinga pagalba iškeldinėjant tam tikrus klausimus ir sąlygas?
EvaldasB
vandens mylėtojas

Re: Klausimas fLoaT'uj dėl megėjiškos žūklės tarybos

Standartinė fLoaT 09 Kov 2009, 09:35

visi susirinkimu protokolai spausdinami cia:

http://www.am.lt/VI/index.php#a/5744

paskutinis posedis buvo kovo 5 diena, tik sio protokolo dar nesimato.
stringa baziniai klausimai ir specifiniu zvejybos ipatumu kolkas neaptarinejama. ir jauciu tai ilgam, nes vienam posedyje visi kaip ir uz,o sekanciame balsuojama jau kitaip
1 ... 2 ... fly
Vartotojo avataras
fLoaT
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Cirkulas 09 Kov 2009, 14:11

Gyti o tau pagalbos toje taryboje nereikia?
Mes galvojam, kad vienas lauke nekarys ir but gerai jei dar kas nors toje taryboje prisidetu. Juk balsu skaicius toje taryboje yra labai svarbu...

Ka manai apie tai?
Cirkulas
vandens fanatas

Standartinė fLoaT 10 Kov 2009, 09:58

jei yra konstruktyviu siulymu, siusk i PM arba geriau paskambintum
1 ... 2 ... fly
Vartotojo avataras
fLoaT
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Vytas 10 Kov 2009, 11:03

Man susidare vaizdas kad chebryte neisivaizduoja kaip veikia "biurokratines tarybos". :D Šaunu aišku kai galva prikimšta jaunatviško optimizmo.... Išmeskite iš galvos mastymus kad taryboje ateisite kumščiu per stala trenksite ir pasakysite kad dabar darysime taip ir padarius prezentaciją ale kokie povandenininkai geri, likusiu tarybos nariu akys sublizes :schockiert: ir visi balsuos taip :D Norint pasiekti savo tikslus reikia kantriai po truputi dirbti... kartais net neakivaizdžiai. Ar ne taip Flotai? :roll:
"Vienu įkvėpimu"
Vartotojo avataras
Vytas
pastovus dalyvis

Standartinė EvaldasB 10 Kov 2009, 11:12

Vytas, tai todėl ir klausiu aš to, kokia situacija, gi nepradėjau rėkti, akd ant laužo fLoaT'ą kabinam. Gražiai pasidomėjau, tiesiog išgirdau tokią situaciją ir įdomu pasidarė.
EvaldasB
vandens mylėtojas

Standartinė Cirkulas 10 Kov 2009, 12:27

fLoaT rašė:jei yra konstruktyviu siulymu, siusk i PM arba geriau paskambintum

Na musu pasiulymas butu toks, kad reikia dar vieno zmogaus toje taryboje. To zmogaus pagalba istransliuotumem tai tarybai kaip galima zenkliai pamazinti brakonieriavimo atveju ir surinkti i valstybes biudzeta zenkliai dedesnes pinigu sumas. Pati ideja yra pas mane ant stalo, viskas labai logiska ir paprasta, jei gerai pateiktume ideja taryboje mano manymu turetu buti priimtas teigiamas paziuris i tai.
Cirkulas
vandens fanatas

Standartinė drexxas 10 Kov 2009, 12:48

Vytas rašė:Man susidare vaizdas kad chebryte neisivaizduoja kaip veikia "biurokratines tarybos". :D Šaunu aišku kai galva prikimšta jaunatviško optimizmo.... Išmeskite iš galvos mastymus kad taryboje ateisite kumščiu per stala trenksite ir pasakysite kad dabar darysime taip ir padarius prezentaciją ale kokie povandenininkai geri, likusiu tarybos nariu akys sublizes :schockiert: ir visi balsuos taip :D Norint pasiekti savo tikslus reikia kantriai po truputi dirbti... kartais net neakivaizdžiai. Ar ne taip Flotai? :roll:

Kažkada ir float neriam.lt dėl įžuvinimo panašiai rašė :roll: O šiai dienai matome, kad situacija visiškai kitokia. Kažkaip jaunatviškas cirkulo entuziazmas ir pastangos davė savo vaisius, tad nereikia dabar taip nuvertinti kitų žmonių pagalbos ir idėjų. Juk žvejai, muselininkai turi net po kelis savo atstovus toje taryboje ir kovoja už savo pomėgį ir kreivai žiūri į PM. Tad kodėl mes turime sėdėti rankas sudėję? Dar vienas narys toje taryboje tikrai nepamaišys, o tik sustiprins mūsų pozicijas.
Aš pasakiau HAU
Vartotojo avataras
drexxas
vandens mylėtojas

Standartinė Vytas 10 Kov 2009, 14:04

Tokia akcija kaip įžuvinkime unguriais Alaušą žinoma yra pagirtina ir graži, bet populistinė. Jei pavyktų įžuvinti tarkim reikiamu kiekiu tai sužaistų tam tikrą vaidmenį. o isleidus kad ir 100 unguriukų jų išgyvens tik kokie 20. o kas tie du šimtai ungurių jei per vieną kartą (vardo neminėsiu, bet forume lankosi ) nušauna jų 30-50? beabejo akcija graži ir aš ją manau paremsiu materialiai. Jei nieko nedarysi nieko ir nepasieksi... bet lešu norint ka nors pakeisti nesurinks nei "neriam" nei "vienu ikvepinu" nei "freediving.lt" bet diskusija ne apie tai. :roll:
Norint pakliūti dar vienam atstovui į ta tarybą reikia gauti amlinkos ministerijos ministro pasirašyta įsakyma.... Paskaitykite garbiemieji ir tarybos susitinkimo protokolus. Tai yra svarstymas del svarstymo. :D susirienka daug "diedu" ir nieko nenutaria... tada vel is naujo svarsto pasikviete dar daugiau "diedu"... Nežinau kodėl manote kad nuomonė apie PM mėgėjus yra neigiama? Ji yra visai normali ir tolerantiška. Klubai savo darbais ir pasiekimais ją kelia. O va koks brakonierius imetes skelbima i koki puslapi PM megeju "parduodu ungurius" ja mazina. Todėl manau kad labiausiai mes Flotui padetume ne uz "biurokratinio" stalo o medziodami laikantis megejiskos zukles taisykliu....
"Vienu įkvėpimu"
Vartotojo avataras
Vytas
pastovus dalyvis

Standartinė Cirkulas 10 Kov 2009, 14:49

Vytas rašė:Tokia akcija kaip įžuvinkime unguriais Alaušą žinoma yra pagirtina ir graži, bet populistinė. Jei pavyktų įžuvinti tarkim reikiamu kiekiu tai sužaistų tam tikrą vaidmenį. o isleidus kad ir 100 unguriukų jų išgyvens tik kokie 20. o kas tie du šimtai ungurių jei per vieną kartą (vardo neminėsiu, bet forume lankosi ) nušauna jų 30-50? beabejo akcija graži ir aš ją manau paremsiu materialiai. Jei nieko nedarysi nieko ir nepasieksi... bet lešu norint ka nors pakeisti nesurinks nei "neriam" nei "vienu ikvepinu" nei "freediving.lt" bet diskusija ne apie tai. :roll:
Norint pakliūti dar vienam atstovui į ta tarybą reikia gauti amlinkos ministerijos ministro pasirašyta įsakyma.... Paskaitykite garbiemieji ir tarybos susitinkimo protokolus. Tai yra svarstymas del svarstymo. :D susirienka daug "diedu" ir nieko nenutaria... tada vel is naujo svarsto pasikviete dar daugiau "diedu"... Nežinau kodėl manote kad nuomonė apie PM mėgėjus yra neigiama? Ji yra visai normali ir tolerantiška. Klubai savo darbais ir pasiekimais ją kelia. O va koks brakonierius imetes skelbima i koki puslapi PM megeju "parduodu ungurius" ja mazina. Todėl manau kad labiausiai mes Flotui padetume ne uz "biurokratinio" stalo o medziodami laikantis megejiskos zukles taisykliu....

IZUVINIMO AKCIJA YRA GRYNAI PILIETINE, JEI PACIAM ATRODO, KAD NEREIKIA - TAI IR NEREIKIA, BET DEJA TOKIU KAIP TU MAZUMA, DEL TO AS LABAI PATENKINTAS.

JEI IMANOMA NENUKRYPKIM NUO TEMOS, NES MEGEJISKOS ZUKLES TARYBOS TEMA LABAI SVARBI.
Cirkulas
vandens fanatas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių