Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Standartinė drexxas 15 Bal 2008, 19:23

fLoaT rašė:Pas mus gi ezeruose visokie "otmorozkai", ypac, ant vandens motociklu stengiasi kuo arciau prilaukti, nes tokio stebuklo dar nemate :???:

:lachtot: :lachtot: :lachtot:
Per varžybas būtina, o paprastai praktikoj ar dažnai naudojate šį išmislą? Ar verta pirkti paprastam naudojimui, ne varžyboms??? Klausimų daug, bet pačiam įdomu sužinot ar praktiškai pasiteisina šitas dalykas ant Lietuvos. Be to pinigų į balą mest nenoriu.
Šiaip atrodo, kad patogu nušautą žuvį sukabint an kukano ir rišt prie bujaus, bet tas tampymasis su pūsle mane truputį gasdina.
Vartotojo avataras
drexxas
vandens mylėtojas

Standartinė par 15 Bal 2008, 21:40

Na mano nuomone kiek man teko ta buju tampyt, tai jokio diskomforto nepajutau.. o patogumas didelis.
"The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside..." Umberto Pelizzari
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė fLoaT 15 Bal 2008, 22:54

drexxas rašė:Klausimų daug, bet pačiam įdomu sužinot ar praktiškai pasiteisina šitas dalykas ant Lietuvos. Be to pinigų į balą mest nenoriu.
Šiaip atrodo, kad patogu nušautą žuvį sukabint an kukano ir rišt prie bujaus, bet tas tampymasis su pūsle mane truputį gasdina.

Pluduras pas mus daugiau pasiteisina Baltijos juroje arba dideliose akvatorijose, kai reikia nardyti gylyje toli nuo kranto linijos. Jei arciau kranto, kur dugnas pasiekiamas kojomis ar zolese jis sudaro nepatogumus.
Pluduras atlieka 3 pagrindines funkcijas(IMHO): ant jo galima sukabinti zuvi ir amunicija, ant jo galima atsiremti atsipalaidavimui pries gilu panerima ir svarbiausia - jis signalizuoja laivams (valtims, kitiems narams), kad po vandeniu yra naras ir ta akvatorija reikia apiplaukti.
1 ... 2 ... fly
Vartotojo avataras
fLoaT
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Vytas 18 Bal 2008, 09:32

Dar pluduras gali atlikti ir "valteles funkcija: t.y. galima ant jo atsigulus plaukti koju pagalba i medziokles vieta.
P.S. Galima ir sumustiniu ar alaus isimesti :lachtot: kazkas Latvijoje taip dare :D
Vartotojo avataras
Vytas
pastovus dalyvis

Standartinė fLoaT 18 Bal 2008, 12:35

Vytas rašė:P.S. Galima ir sumustiniu ar alaus isimesti :lachtot: kazkas Latvijoje taip dare :D

su kroviniu plaukioja tie, kurie "arciau Nemuno užaugę". ten upeje kitaip plaukti neapsimoka |)
1 ... 2 ... fly
Vartotojo avataras
fLoaT
Absoliutus freedaiveris

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių