Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: Nuo ko pradėti?

Standartinė tidas 03 Bir 2009, 23:03

as susipirkau - medzioklinis kostiumas omer brown mimetic - 350, maske 50, vamzdelis 40, latai ~80lt, pirstines ~50lt, kojines ~50lt.
man gavosi labai nedaug, o medziokles tikrai labai patogios rezultatyvios ir malonios.
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė aklas 04 Bir 2009, 09:52

na jei pinigai nesimėto(ir esi pasirengęs dalį daiktų rankom pasidaryt, pvz.:kukanas, svoriai, peilis) ir tiksliai nori pasiplanuot išlaidas - tai dar pridėk kelis šimtus prie pneumato/arbaleto.
Ir kaip mans sakė vienas medžiotojas/pardavėjas - geriau pirkt iškart geresnį(automatiškai brangesnį) daiktą, nei vėliau įsitikinus, kad esamas yra visiškas ŠŠŠ, pirkt iš naujo. Man pačiam tai pasitvirtino su pvz vamzdeliu, kukanu.

Vėlgi, priklauso nuo to ką ir kur pirksi, bet aš siūlau užsirezervuot pas save kokius 2K litų - tada viskas gausis neblogai.
P.S. aš pats tikėjaus viską susipirkt už ~2K, bet jau turiu apie 3 išleistus, ir dar yra daiktų kuriuos reikia įsigyt/pasikeist.
aklas

Standartinė Braziux 04 Bir 2009, 10:05

Manau daug priklauso nuo to kiek zmogus ruosiasi nardyti. As turiu isleides 2.2k yrangai. Ir noriu keist kostiuma lastu kitu atsargai reikia. Sirdis prie arbaleto linkstas. Bet paprasciausiai as mazai nardau. Tai viso to kaip ir atsisakai. Draugas viska uz kokius 600-700 susipirko tiesa be sautuvo. Bet kadangi irgi nedaug nardo visko jam per akis.Dar vienas svarbus dalykas isigilink ko tikrai nori nes paskui kaip ir as galvosi geriau buciau pirkes ta o ne ana :p Sekmes renkantis :2thumbs:
Braziux
vandens mylėtojas

Standartinė Valdas 04 Bir 2009, 13:27

man kyla klausimas ar būtinas tas kostiumas nardant vien tik vasarą? Suprantu, kad su juo geriau, bet gal įmanoma apsieiti?
Vartotojo avataras
Valdas
naujokas

Standartinė ErikaZ 04 Bir 2009, 13:34

Tai cia tau sprest ar butinas ar ne, ar tau salta ar ne... as pavyzdziui vasara neisbubnu ilgiau vandeni nei 15 min nesusales be kostiumo... skaitau, kad jei plaukioji tik vasara jamk 5mm kostiuma it uztkeks per akis ir vasaros pradzioj ir pabaigoje...
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė aklas 04 Bir 2009, 14:10

ErikaZ rašė:Tai cia tau sprest ar butinas ar ne, ar tau salta ar ne... as pavyzdziui vasara neisbubnu ilgiau vandeni nei 15 min nesusales be kostiumo... skaitau, kad jei plaukioji tik vasara jamk 5mm kostiuma it uztkeks per akis ir vasaros pradzioj ir pabaigoje...

Zmones ir su britvom be salmu laksto-tai turbut istvert galima :D

O jei rimciau-susalsi per 30 minuciu-jau nekalbant apie zala organizmui(kiausiukus susalsi), komforta(landziojimas po zoles) ir kt.
aklas

Standartinė Vitalijus 04 Bir 2009, 14:19

Valdas rašė:man kyla klausimas ar būtinas tas kostiumas nardant vien tik vasarą? Suprantu, kad su juo geriau, bet gal įmanoma apsieiti?

Na jeigu apsieisi be kostiumo tai apsieisi tuomet ir be sautuvo ir kitu priciundalu :D sunku butu su kuo palyginti nardyma be kostiumo musu salygomis -kazkas panasaus kaip nuogam lysti i dilgeles. Taupyk kitur bet ne cia nes priesingu atveju taip ir liksi tik "naujokas" ;) O jei rimtai ir be itampos tuo uzsiimineti tai kostiumu pas mus reikia net 3 storiu.
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė Armis 04 Bir 2009, 15:40

Pasimaudyk paplaukiok vasara nors valanda, nu nors pusvalandi vandens pavirsiuje vasara, kur vanduo isiles - man atrodo susitrauks viskas :lachtot: ir net zodzio man atrodo nebeislemensi :cold2: ... Ka sneketi apie medziotojus, kurie praleidzia 5-6 val. vandenyje (zinoma, jei zmona negano ant kranto sededama :devil: ). Man antri kailinukai jau tikriausiai gaminami :roll: - rudeniop nereikes salti ...
Žvejui iš kilbuko šamas, medžiotojui iš voverės meška ...
Vartotojo avataras
Armis
Forumo moderatorius

Standartinė aklas 04 Bir 2009, 16:02

Vitalijus rašė:
Valdas rašė:man kyla klausimas ar būtinas tas kostiumas nardant vien tik vasarą? Suprantu, kad su juo geriau, bet gal įmanoma apsieiti?

Na jeigu apsieisi be kostiumo tai apsieisi tuomet ir be sautuvo ir kitu priciundalu :D sunku butu su kuo palyginti nardyma be kostiumo musu salygomis -kazkas panasaus kaip nuogam lysti i dilgeles. Taupyk kitur bet ne cia nes priesingu atveju taip ir liksi tik "naujokas" ;) O jei rimtai ir be itampos tuo uzsiimineti tai kostiumu pas mus reikia net 3 storiu.

Na dėl tų trijų kostiumų - tai Vitalijus šiek tiek perdėtai pasakė (Vitalijau, negąsdink žmogaus, neliūdink taip stipriai, tegul pats su laiku supras į kokią balą lenda :D ).

Realiai pakanka vieno - pasiimi 7 mm, ir gali nuo pavasario ii rudens landžiot, o jei jau žiemą neiškęsi be vandens, ir atsibos namie šiltai sėdint alų gert - tai 9 pasiimi ir leki ekečių daužyt.

O va kai jau visišku ligoniu patapsi - tada galėsi ir 50 kostiumų turėt: vienas baltas žiemai, kitas rudas rudeniui, trečias dolcegabana ir t.t. :lachtot:
aklas

Standartinė Vitalijus 04 Bir 2009, 16:12

As gi sakiau "jei rimtai ir be itampos (komfortiskai) nori nardyti" o as butent taip ir noriu nes tai poilsis, pramoga, turi teikti malonuma, :^^: tai ir turiu tris: 5; 7; ir 9 mm. O jei vienas ir visiems gyvenimo atvejams - be abejones 7 mm musuose.
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias