Puslapis 11

volgos deltos

StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 13:03
danas
Ar kas yra buves panardyti i Volgos deltas? sako , net geriau spearfishinti , nei meskerioti.

Re: volgos deltos

StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 11:58
Vitalijus
Tyli medziotojai, nesigiria, tai gal niekas ir nebuvo. Labai gausiai medziagos apie medziokle Volgos deltoje pateikiama zurnale "Mir podvodnoj oxoty" tad reiktu tiesiog paciam susirasti keleta numeriu ir paskaitineti. Delta laikoma "Zukles Eldorado" taciau visko ir ten buna, ir blogo oro, ir matomumo nera ir galiausiai pacios zuvies. Gali buti kaip ir visur su zukle -"kibo vakar" :D bet skaitau jei yra galimybes, pameginti tikrai verta.
Su MPO zurnalais galiu padeti, turiu visus numerius.

Re: volgos deltos

StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 18:10
danas
geriausia info , tai zmoniu kurie yra ten buve . kazkaip nelabai tikiu as taip straipsniais . bet kadangi daugiau nera kuo pasitiketi , teks naudotis turima info .

Re: volgos deltos

StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 09:20
Vitalijus
...as anksciau irgi ten labai norejau bet dabar jau kazkaip nebe labai :D Medziokle ten pagrinde vyksta zolynuose (raskatuose) o man tokia nelabai prie Dusios. Dabar labiau norisi kur auksciau, prie Volgogrado, kur giliau, kelmai, farvateris. Reikia palaukt geresniu laiku, mazu kada ir susiruosim ten, :roll: siokie tokie kontaktai yra :handy:

Re: volgos deltos

StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 11:06
aklas
Interesas pas mane ten pabūt kitais metais irgi yra ir kolkas neišgaravo . Ir kažkaip mane raskatai traukia(tai nereikėtų vien vienu žodžiu "žolynai" vadint :roll: ).
Viskas ten būtų super tinkamu laiku važiuojant kas liečia medžioklę, bet va visi buitiniai dalykai plačiaja prasme užknisa: mokama už kiekvieną pirstelėjimą, kelionė sudėtinga, loterija su jėgerais ir t.t.
Va ten ir reikia arba daug kantryės ir pinigų pasiimt, arba minimum GERŲ pažįstamų =)
P.S. kaip supratot ten nesu buvęs, ir gyvai neperpasakosiu visos sitemos, bet info sukaupęs turiu šiektiek, jei kam reiks, visada prašom ;)

Re: volgos deltos

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 19:57
marius
tai kiek suprantu baigesi medziokles volgoj aplink astrachane taip iseina kad negalim ir vadinamuose raskatuose nardyt.Jei klystu pataisykit Коллеги, аверное, мало, кто не знает, что в соответствии с Правилами рыболовства Волжско-Каспийского рыбохозяйственного бассейна в Астраханской области вот уже 2,5 года подводная охота осуществляться не может. Впрочем, сами местные власти до сих пор на это закрывали глаза. Сейчас, похоже, открыли. Прокуратура местная обещала подать в суд на В.Попова, который провел на своей базе соревнования по подводной охоте. Другим владельцам баз давали понять, что теперь будут охотников хватать