Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

patarkit del sautuvo

Standartinė pilwazz 02 Geg 2010, 14:09

Sveiki narai, gal galite patarki koki sautuva pirkti , domina tik pneumatiniai sautuvai , buvau jau apsisprendes pirkti cressi 55 taciau paklausus vieno naro jis atsake imk tik rusiska , butu idomi jusu nuomone ir kodel jis patare tik rusiska sautuva ? :)
pilwazz
naujokas

Re: patarkit del sautuvo

Standartinė piktas 02 Geg 2010, 15:18

Rusiskas sautuvas kaip ir rusiskas auto. Vaziuoji ir atsarginiu daliu veziesi arba turi atsargini patikima sautuveli cresiuka . :D
piktas

Standartinė danse 02 Geg 2010, 17:02

Sveiki tikrai geras sautuvas ir kaina gera
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Standartinė tidas 02 Geg 2010, 18:33

man ir vienas zmogus, kai tik norejau pradeti pov. medziokle liepe pirkti rpp ir joki ne kitoki - pinigu svaistymas.. tfu tfu tfu, aciu dievui kad nepaklausiau, ir pirkau ta grazesni, tai cresii.. :D
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė pilwazz 02 Geg 2010, 18:54

norisi malonios ir efektyvios medziokles :) sunku apsispresti :)
pilwazz
naujokas

Standartinė piktas 02 Geg 2010, 20:33

Tokiu zuvu LT nera kad nenusautum su cressi 55 sautuvu. Efektyvuma medziokleje sautuvas gal ir duos 15% visa kita :???: kaip sakoma: zuvis gudrus zveris - 0 medziotojas protingas ;)
piktas

Standartinė vald123as 02 Geg 2010, 22:28

P
pilwazz rašė:Sveiki narai, gal galite patarki koki sautuva pirkti , domina tik pneumatiniai sautuvai , buvau jau apsisprendes pirkti cressi 55 taciau paklausus vieno naro jis atsake imk tik rusiska , butu idomi jusu nuomone ir kodel jis patare tik rusiska sautuva ? :)

Per savo medziokles '' karjera'' esu pratestaves dauguma rusisku sauniku,[ serijines gamybos ].Nusaudavau,zinoma,bet ir amzinos problemos,tai vienas, tai kitas gedimas,buvo ir samastrelu,gerai,kad tik lengvos traumeles... :motz: .Dabar jau eile metu cressi sl 55 star naudoju,jokiu problemu,taiklus,paprastas,patikimas ;) ,visi trofejai pagrindiniai [ o ju tikrai turiu :roll: ]nuimti sio sautuvelio pagalba.Todel imk nesvarstydamas ,nesigailesi tikrai :D.
patikek-gyvensim kol numirsim!
vald123as
Forumo gyventojas

Standartinė pilwazz 03 Geg 2010, 08:16

na as ta rusiska technika irgi nelabai pasitikiu tik idomu kodel man sake pirkt tik rusiska :roll:
pilwazz
naujokas

Standartinė aklas 03 Geg 2010, 08:50

pilwazz rašė:na as ta rusiska technika irgi nelabai pasitikiu tik idomu kodel man sake pirkt tik rusiska :roll:

kad labai jau lakoniškas pasakymas...nėra nei tie rusiški tokie jau VISI blogi kaip ir nėra VISI italai geri... tik jei jau renkies šautuvą ir žadi jį tik vieną turėt - tai aš tavo vietoj ilgesnį imčiau nei 55... nes ne visiškai sutinku su pasakymais, kad su 55 viską galima LT balose "paimti"... reik nepamiršt ir malonumo, ne tik darbas čia... ir jei žolėse su pusmetriniu patogu - tai prie 4-6 metrų atviresnėj vietoj nežinau ką ten su pistalietu tokiu nuveikt galima - reik ir snaiperiu kartais pabūt ir žuvies negadinant į akį jai kalt, ir tam reikalui geriau ilgesnis vamzdis :roll:
aklas

Standartinė Mariukasz 03 Geg 2010, 08:52

tai gal zmogelis prie ruso gimes prie ruso ir pasiliks iki grabo lentos :lachtot: jokauju zinoma :lachtot: siaip tevas pries ~8-10 metu pirko cressi 75'tuka tai dabar dar man perleido ir as sekmingai ji antrus metus naudoju. vienintele problema tik buvo iskilus per mano jauna ir kvaila prota :lachtot: problema buvo tame kad uztaisiau sautuva smeliuotu harpunu, ko daryti su pniaumatu negalima nes kietesnis akmenukas yreze nediduka griovely vamzdyje tai truputi leisti ora pradejo.na bet nuveziau i X-pro ten sutvarke uz 40lt berods.o kalbant apie sautuvo ilgi tai manau jei jau perki tai pirk ilgiausia, nes skaidriam vandeny bus lengviau per istiesta ranka is didesnio atstumo zuvy nusaut.o ir po nendres nedideliam gily nera problemu su tuo ilgu sautuvu plaukti, tik reikia priprasti. mano nuomone kainos ir kokybes santykiui geriausiai tinka sis sautuvas :)
~ Black Widow ~
Vartotojo avataras
Mariukasz
Forumo moderatorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių