Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: patarkit del sautuvo

Standartinė Vitalijus 03 Geg 2010, 10:59

As tai visada uz Seac Sub pneumatus pasisakau.. Manes jie niekad nepavede o Cressi va pavede :/ Bet tai cia visokiu veiksniu, nuomoniu ir simpatiju/antipatiju gali buti.
Yra ir geru rusisku/ukrainietisku ginklu tik zinoma ju ir kaina 3 -5 kartus virsija italisko serijinio. Jie zinoma geri, taiklus, galingi bet ar to reikia, ypac pradedanciajam? Ju minusai : auksta kaina, serviso stoka na ir isigyti nera jau taip paprasta o musuose sekmingai medziojama ir su italiskais. Bet jei yra noras ir galimybes -kodel gi ne, issiskirti is minios kartais buna visai malonu :D
Pernai pirkausi nauja tai issirinkau nauja Seaco modeli Hunter 65. Pradzioje buvau pasiemes naujaji, sumazinto vamzdzio diametro modeli Caccia bet net neismegines pasikeiciau i Hunteri nes pabugau sumazinto diametro (7 mm) garpuno...nes man reikejo "sunkiosios artilerijos"
Del ilgio: kaip kazkas rase "kuo ilgesni " -tai ne visai tiesa, jei tai bus vienintelis ir visiais atvejais naudojamas ginklas tai jo ilgis manau neturetu virsyti 65-70.
Beto, visiems atvejams tinkamo, universalaus ginklo, kaip ir daugelio kitu dalyku deja ...nera :/
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė bigdig 03 Geg 2010, 11:06

tris metus naudojau pneumata... kol išbandžiau guminuką :roll: norvegijoje , tad nusipirkau ir 45 cm lietuvoje medžioti , tikrai super ... šauna tyliai ir tiksliau , pats šautuvas lengvesnis , ir šaunant nekelia strlės į viršų . Taip pat paprastesnė priežiūra
bigdig
naujokas

Standartinė pilwazz 03 Geg 2010, 22:41

man guminukai nelabai prie sirdies o ir uztaisimas arbeleto sudetingesnis manau :roll:
pilwazz
naujokas

Standartinė Mariukasz 04 Geg 2010, 08:31

kiek zmoniu tiek ir nuomoniu :) manau imk ta italiska cressi arba kaip Vitalijus sako seac ir nesuk sau galvos. tik vat ilgi pats manau sugalwok koks tau bus geriausias kur daugiau medziosi ar skaidriam ir atwiram vandeny ar labiau prie kranto ir zolese. mano nuomone butu kad imk 60-75 ;)
~ Black Widow ~
Vartotojo avataras
Mariukasz
Forumo moderatorius

Standartinė pilwazz 05 Geg 2010, 19:25

Na dekui uz patarimus , laukiu nesulaukiu savo pirmojo laimikio :roll:
pilwazz
naujokas

Standartinė Vitalijus 06 Geg 2010, 08:33

pilwazz rašė:Na dekui uz patarimus , laukiu nesulaukiu savo pirmojo laimikio :roll:

Na jei sauniko dar neturi tai vargu ar sulauksi :roll: :lachtot:
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė pilwazz 06 Geg 2010, 18:56

o beje gal zinot kur pigiau iranga nardymo ? nes Kaune zinau tik atleta ir xpro , gal dar kokiu parduotuviu yra ? :???:
pilwazz
naujokas

Standartinė danse 06 Geg 2010, 20:05

Produkcija tapati beveik visur,tik problema ta,kad nezinai ko nori :lachtot:
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Standartinė pilwazz 06 Geg 2010, 21:31

visiem juk buvo pradzia :D
pilwazz
naujokas

Standartinė danse 06 Geg 2010, 21:53

mano pradzia buvo 1m virbalas,o ant galo guma.pradejau 27 sezona ir vel noriu pasidaryti toki paprasta ginkla.siaip esu isbandes nemazai sautuvu.siuo metu turiu du arbaletus ir viena pniaumata
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių