Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: Pagelbekit naujokui apsirengti :)

Standartinė Makaronas 02 Bal 2011, 10:12

Gavau nuo Vitalijaus pasiulima Sargan sivuc 7mm 580lt. Koines ir pirstines po 80. Sargano neoprenas gal kokibiskesnis nei speton?
Makaronas
dalyvis

Standartinė EvaldasB 02 Bal 2011, 10:40

Makaronas rašė:Gavau nuo Vitalijaus pasiulima Sargan sivuc 7mm 580lt. Koines ir pirstines po 80. Sargano neoprenas gal kokibiskesnis nei speton?

Na kainas pasiūlė tikrai geras, principe koks neaprenas ir kuris geresnis atsakyti labai sunku, nes nelabai aišku iš ko jie siųva, na tiksliau Sargan'as parašęs koks neoprenas tačiau ir tai, nelabai gausis išsiaiškinti kokios jo savybės, tas pats su Spetton'u tik tas nerašo iš kokio neopreno siuva. Realiai išsiaiškintum tiek, vieną, tiek kitą paturėjęs rankose tačiau tas nelabai įmanoma, šiuo atveju aš asmeniškai turbūt imčiau Sargan'ą, nes visgi jis labiau pritaikytas yra mūsų sąlygomis. O dėl kojinių ir pirštinių tai svarbiausia jog tiktų jos gerai, didelio skirtumo nėra, nors asmeniškai Imersion produktų kratausi jau, nes po kiekvieno nardymo reikia atsisėdus su klijais perklijuoti siųles. Tai va tiek informacijos iš mano pusės.
EvaldasB
vandens mylėtojas

Standartinė danse 02 Bal 2011, 13:39

Del SARGAN paskaityk irangos skiltyje :^^:
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Standartinė Makaronas 02 Bal 2011, 20:14

Perskaiciau. Gaila kad Rykliukas.lt nelizinguoja, pas jy viskas yra ko man reikia :|
Makaronas
dalyvis

Standartinė tutis 02 Bal 2011, 20:51

Pabandyk rykliukui e-mail parasyt,susitarsi del isimokejimo,manau tikrai neatsakys,juk pardavejui visada aktualu parduoti :roll:
Žavejimasis šaudymu kaip sportu priklauso nuo to,kuriame gale jūs esate.(P.G.Wodehouse)
Vartotojo avataras
tutis
vandens fanatas

Standartinė Makaronas 02 Bal 2011, 21:03

Yra dar vienas variantas Divingshop.lt ten dabar akcija Beuchat Mundial Equipe 7 mm 720lt. Ten galima lizingu, bet is dydziu M maziausias yra, o man jo ismeros siek tiek per dideles, nors lb nedaug :|
Makaronas
dalyvis

Standartinė danse 03 Bal 2011, 04:17

Pasiskaitinek, kazka tikrai issirinksi su musu,ar be musu pagalbos :^^:.
Jai kas neaisku ,klausk tikrai padesiu =)
danse
Forumo gyventojas

Standartinė Makaronas 03 Bal 2011, 08:44

Gal reiktu paklaust ar duotu ta Beuchata pasimatuot, bet reiktu tada iki vilniaus palekt, na bet nieko baisaus . Pas mane 175cm 72kg krutine,liemuo,klubai 98-82-96. O Beuchat M yra 176-181cm 100-84-96 , visom pozicijom siek tiek didesnis :/ . Tidas skaiciau kad lieknesnis uz mane ir su M Beuchato nardo, bet jis aukstesnis.
Makaronas
dalyvis

Standartinė EvaldasB 03 Bal 2011, 10:25

Pas mane toks kostiumas S dydžio yra, aišku padevėtas jau neblogai, tačiau jeigu matuotis noras yra tai susisiekt gali.
EvaldasB
vandens mylėtojas

Standartinė danse 03 Bal 2011, 13:55

Makaronas rašė:Gal reiktu paklaust ar duotu ta Beuchata pasimatuot, bet reiktu tada iki vilniaus palekt, na bet nieko baisaus . Pas mane 175cm 72kg krutine,liemuo,klubai 98-82-96. O Beuchat M yra 176-181cm 100-84-96 , visom pozicijom siek tiek didesnis :/ . Tidas skaiciau kad lieknesnis uz mane ir su M Beuchato nardo, bet jis aukstesnis.

Kostiuma butinai pasimatuok.Susisiek su Evaldu ,tikrai pades ir patars,o ir praktikos turi :^^:
danse
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias