Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

S00.43.07E008.45.16 Žemiau pusiaujo

Standartinė Argonautas 06 Rgp 2010, 03:01

Sveiki,
Trumpai: susikloste aplinkybes - esu Gabone, Port Gentilyje. Apsidžiaugiau, nes bus galimybė panardyt vandenyne vėl. Pirmieji bandymai nardyt paplūdimio forvateryje ( čia gyliau 5,5m neradau) pasake - žuvies tikrai yra, bet su mano 50cm pneumatu tiesiog jos nepasiekiu..., o arbaleto atsivežti negalėjau :no: .. Netrukus susipažinau su vietiniu juodaodžiu spearfisheriu, kuris ranka parodė krypti kur daugiau žuvies ir ji tikrai trofėjinė ir kur jis dažniausiai nardo. Medžioja barakudas apie 50kg svorio. Sutarem bendrą medžioklę. Nardėm poroje, tiesiog miesto centre esančioje laivų prieplaukoje, nuo pakrantėje suplukdytų medžių kamienų sukabintų grandinėmis ir toli einančių į vandenyną.Tad priėję jų kraštą persirengėm ir neriam. Pirmas šūvis ir didelė barakuda laužia mano naujo pažįstamo šautuvo strėlę.Nusiminimas, žinoma. Bet pasakiau, kad turim dar viena - maniškį trumpą. Vis geriau, negu nieko. Matomumas iki 7m ,vandens temp-ra 24C, gyliai nuo 8m. Paeiliui, pasikeisdami nardom. Žuvies yra ir gana stambios, bet jos nepasiekiamos. Po geros valandos keičiam taktiką - t.y. gylį nuo 10m, kur jau tamsiau ir yra šansas arčiau prieiti prie trofėjaus. Dugnas nusėtas paskendusiais didžiūliais(tais pačiais plukdytais) medžių kamienais, kažkokiom stambiom grandinėm, cisternom...Ir štai ,netrukus, pasirodo vandenyno torpedos - viena, po jos dar kelios. :schockiert: tokių dar gyvenime nemačiau. Norisi prisižiūrėti į jų tobulas formas... Tačiau reik kilt :irre: - O2 jau sudegė. Greit pasakau kolegai kur jas mačiau ir perduodu pneumatą. Neriam. Štai jau prieblanda. Ir vėl stambios barakūdos. Šūvis.Trumpa pneumato strėlė perveria vienos kietus šarvus - yra. Bet, nelaimei, ši padarė piruetą - lynas užsikabina už metalinės konstrukcijos ir.....nusipjauna. Atia strėlytė, atia barakūda, kuri nebuvo kūda. Ir,aišku, snd. bei kitų dienų RYBALKA. Atsarginės strėlės jau nebeturiu.
Pastebėjimai tokie:
1.Vietomis, vandenyne vyrauja labai didelės srovės,todėl reikia atsargiai numatyti jų kryptį ir planuoti nėrimus.
2.Žuvies labai daug, stambių ir net nuodingų. Tad geriau susipažinti su kondidatais į keptuvę ,t.y. ką galima šauti.
3.Vežtis tik ilgą arbaletą, + kelias atsargines strėles.
4.Plaukmenys - "Special Fins" atidirbo visiems 200% . Dėkoju Vitalijui už pagalbą.
5.Tribriaunė gąlasta kulka - super. Reiks užsisakyti naują.Tai tiek.
6.Visiems karšti Afrikietiški linkejimai, gerų laimikių LT.
Vartotojo avataras
Argonautas
vandens mylėtojas

Re: S00.43.07E008.45.16 Žemiau pusiaujo

Standartinė tutis 06 Rgp 2010, 07:34

Nu jo,garai cia parasei,o dar tos barakuuudos :schockiert:bet gerai ,kad jom sonus pakutenot :2thumbs:
Žavejimasis šaudymu kaip sportu priklauso nuo to,kuriame gale jūs esate.(P.G.Wodehouse)
Vartotojo avataras
tutis
vandens fanatas

Standartinė Mariukasz 06 Rgp 2010, 10:00

Eina sau :schockiert: :schockiert: saudot kekvieno medziotojo svajoniu zuvis ;D manau tokiom salygom reiketu geros rites kurioj tilptu ne maziau 30m sniuro :???:
~ Black Widow ~
Vartotojo avataras
Mariukasz
Forumo moderatorius

Standartinė Lucky 06 Rgp 2010, 17:30

Super ispudziai, tik jauciu kad ne sniuro reikia o troselio, nes pirmas buvo sniuras ir buvo nupjautas :???:
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Standartinė Vitalijus 07 Rgp 2010, 00:58

Nu Argo pavarai :schockiert: is Norges i Afrika. Galvoju kur dinges, mazu Hybridai dugnan nutyse :D
Zodziu uzsakinejam tau jurini arbaleta virs metro su 8 mm garpunu, Shark finai. Avantiuristai judu su tuo ciabuviu, cia ne ka ir rite padetu, reikia rist prie sauniko pludurus, padarai suvi ir lai ganosi, pludurai savo darba padaris uz tave ;)
As rimtai, kai grisi :handy: surinksim reikalinga snariaga jei duosi kiek laiko :roll: ir jei dar grizinesi pas barakudas (tiesa ju ir Lt pilna :lachtot: )
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė Maumas 07 Rgp 2010, 12:37

Vitalijus rašė:(tiesa ju ir Lt pilna :lachtot: )

Šitos nevalgomos ir šiaip įkyrus padarai... :/

Lauksim žinių kai tuną sumedžios.. JEi į viduržemio jūra užeina ten jų yra.. :roll:
Maumas
pastovus dalyvis

Standartinė tidas 10 Rgp 2010, 00:09

Argonaute, as tau beveik JUODAI pavydziu... :schockiert: gal kada gyvenime ir man susiklostys panasi situacija susidurti su barracudom.. esu dar jaunas, gyvenimas pries akis.. :^^:
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė vaidazk 13 Rgs 2010, 16:05

tidas rašė: esu dar jaunas, gyvenimas pries akis.. :^^:

Optimistas :lachtot:
vaidazk
dalyvis

Standartinė tidas 14 Rgs 2010, 17:04

vaidazk rašė:
tidas rašė: esu dar jaunas, gyvenimas pries akis.. :^^:

Optimistas :lachtot:

o tu realistas.. :D
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Armis 15 Rgs 2010, 12:15

Argonaute, tu ten atsargiai Gabone. Mane ten vos i "duobe" su antrankiais neimete likus 30 min iki skrydzio namo :lachtot:
Žvejui iš kilbuko šamas, medžiotojui iš voverės meška ...
Vartotojo avataras
Armis
Forumo moderatorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias