Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: Pneumatinis ar arboletas?

Standartinė danse 19 Kov 2011, 19:40

Netai ,kad svajojiu grazu ir efektingai atrodo ,bet nesveikai brangu :^^:
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Standartinė Vitalijus 19 Kov 2011, 20:59

...jei bus pigu kaip batonas tai nebus svajone - tam ir svajone kad svajotum, taupytum ;)
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė ErikaZ 19 Kov 2011, 23:09

Svajones negalima pinigais matuoti... :| O jei brendninis arbaletas per brangu, tai galima pasitelkus kokio meistro pagalaba, pasidaryti sava, arba lygiai toki pati klona :D Ir kainuos maziausiai 3x pigiau. Bet tada reikia svajoti ne sautuva tureti kaip daigta, o su tokiu sautuvu medzioti :^^:
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė danse 19 Kov 2011, 23:18

Erikai jai kada toki turesiu tai tikrai be darbo negules.jai neklistu pas tave yra savadarbis arbaletas
:/
danse
Forumo gyventojas

Standartinė ErikaZ 19 Kov 2011, 23:53

turiu as savadarbi 100cm medinuka, bet tai nera man kur ji panaudoti, nei vandens tokio yra, nei stilius mano toks. Per ilgas zodziu... Turiu du darbinius pneumatus ir uztenka man Lietuvoj.

P.S. turiu suklijaves dar du blankus raudonmedzio, bet kolkas dar neprisiruosiu kazka gaminti, laukiu ikvepimo, minciu, mastau apie rollergun ~70cm su 7mm strele ir 18 guma, ir antra varianta- 100 su dviem 18 gumom ir rankena arciau vidurio, tipo riffe stiliaus, tik su reilu, del streles nezinau ar 7mm ar storesne, tipo norges monstrams :schockiert:
Prikabinti failai
4.jpg
made by Erikas Berzinš
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė danse 19 Kov 2011, 23:59

na taip apie sita sautuveli.o del panaudojimo tai juk yra bent jau saudimo i taikinius varzybos ,tik va tolokai :???: idomu kaip jis po vandeniu,ar svelnus suvis ir kaip taiklumas :^^:
danse
Forumo gyventojas

Standartinė ErikaZ 20 Kov 2011, 00:11

Kas del sito sautuvelio tai yra pludrumas vos vos teigiamas su strele, laikant rankose neutralus (galima su vienu pirstu sukti aplink asi), o taiklumas nezinau, priklauso nuo saudytojo nuotaikos, is 5m, visada budavo iki 5cm paklaida nuo taikinio centro i bet kuria puse. Turi atatrankos daug, per lengva strele. Planuoju as ji patobulinti, t.y. pakeisti 18mm guma, i dvi 16mm, ir strele i 7mm. tada butu variantas neblogas as manau. dar pazaisti su issverimu, t.y. subalansuoti, kad suvio metu butu mazesne atatranka. Bet kokiu atveju nebus man jis darbinis sautuvelis... :/
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė Vitalijus 20 Kov 2011, 00:48

..grazus.. :roll:
...o paleidimo mechanizma irgi pats darai ar pritaikei koki serijini?

Jei reikia garpuno storesnio sakyk, as dabar sau ir kolektyvui uzsakiau is Picasso garpunus Sharkfins 7 mm su M7 sriegiu 120 ir 140 cm. Yra ir klasikiniai, be sriegio, bei x3 kampe nugalasta virsune, storis iki 8 mm...
...kaip žuvis vandenyje
Vitalijus
Site Admin

Standartinė ErikaZ 20 Kov 2011, 11:30

Vitalijau paleidimo mechanizmas irgi savadarbis, neriam.lt ten placiau apie viska yra parasyta.

Kainas, jei galima, man atsiusk, tu be sregio su shark finais, ir 7mm storio: 115, 130,140 ilgio.
Vartotojo avataras
ErikaZ
Forumo gyventojas

Standartinė Mariukasz 23 Kov 2011, 11:59

ErikaZ rašė:turiu as savadarbi 100cm medinuka, bet tai nera man kur ji panaudoti, nei vandens tokio yra, nei stilius mano toks. Per ilgas zodziu... Turiu du darbinius pneumatus ir uztenka man Lietuvoj.

P.S. turiu suklijaves dar du blankus raudonmedzio, bet kolkas dar neprisiruosiu kazka gaminti, laukiu ikvepimo, minciu, mastau apie rollergun ~70cm su 7mm strele ir 18 guma, ir antra varianta- 100 su dviem 18 gumom ir rankena arciau vidurio, tipo riffe stiliaus, tik su reilu, del streles nezinau ar 7mm ar storesne, tipo norges monstrams :schockiert:

Nuostabus darbas manyciau :^^: ir grazus, ir ilgas, ir dar galingas :schockiert: padaryk dar vienai gumai vietos ir tiesiai i norvegija su tokiu :^^: =) sekmes su kitais, kuriuos ateityje gaminsi =)
~ Black Widow ~
Vartotojo avataras
Mariukasz
Forumo moderatorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių