Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: Spearfishingo ir freedaivingo video internete

Standartinė tidas 07 Gru 2008, 22:01

veiksmas idomiausias nuo 3:00
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Fanas966 09 Gru 2008, 11:09

cia nei spearfishingas nei freedivingas :???:
http://15kg.lt - čia rasite visas mano medžiokles
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė tidas 09 Gru 2008, 15:17

bet parodo kaip unguriu ieskoti, ir kaip isvyti is urvo. kazkas neriam.lt minejo toki buda kad kisti ranka, o cia pavyzdys geras..:)
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Fanas966 23 Gru 2008, 13:13

tidas rašė:bet parodo kaip unguriu ieskoti, ir kaip isvyti is urvo. kazkas neriam.lt minejo toki buda kad kisti ranka, o cia pavyzdys geras..:)

tidai, keli zmones, kuriu klausineju patarimu ir kuriu nuomone man yra svarbi klausiau, kaip atrodo ungurys samanose. nupasakoja l.aiskiai. deja, nei karto nemaciau. kol pats savo akim nerasi - manau joks aiskinimas nepatars. urvus pirma karta radau pats. sunku buvo patiketi, kad cia bus ungurys, bet dabar neriant niekur kitur neziuriu kaip.... :handy: oj telefonas suskambo..
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė KKK 23 Gru 2008, 17:13

Dar pokalbis telefonu nesibaige??? :lachtot:
Vartotojo avataras
KKK
pastovus dalyvis

Standartinė tidas 23 Gru 2008, 23:57

o ka kiti patardavo? visgi kaip sakai nepasitvirtindavo ju patarimai, gal man pades, net neissivaizduoju kokiame dugne ieskoti, ar visai "dykumoje" kaip siame klipe, ar kaip buna sugulusios tokios zoles kaip sienas, ar kur.. klausimas nebutinai Fanui, tokiem kaip as pradedantiesiem svarbus jusu patarimai :hilfe: nes ungurys bus mano 2009 tikslas :sauer:
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė SvOrIs 28 Sau 2009, 14:16

tidai teisingu keliu eini ieskantieji visada randa ;) Fanai jei zmogus naujas jam padeda bet kokia informacija ir nereikai tokios arogancijos nieko asmeniska tik jei tau patarimai nepadejo gal kam kitam ir pades :D
Vartotojo avataras
SvOrIs
naujokas

Standartinė Fanas966 29 Sau 2009, 11:38

Svoriau :) nera ten arogancijos. Tiesiog ne karta pastebejau, kad patarimas "kaip atrodo ungurys" po vandeniu nepadejo. Isivizduok situacija (tikra). Dviese nardo 8val. Vienas islipa su 8 unguriais, kitas neturi nei vieno :)). Pirmasis antrajam rode kaip jie stovi, kokiose zolese, panerus. Kol pats "neuzsirausi" ant ungurio, ji tikrai l.sunku pamatyt.

Pradedamas medzioti, scubinis kostiumas, scubiniai lastai, etc. radau unguri. Jau nusitaikiau saut i ji, o jis smakst ir pasislepe dumble. Ka as dariau ? Ogi nuplaukiau, nes "ungurys pabego" :)))
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė SvOrIs 29 Sau 2009, 15:10

Na gal ir persistengiau su ta arogancija :lachtot: :D matyt esi teisus as taip su draugu snekejau kaip jis man aiskino kaip karsius saudo duobese sako labai lengva viska paaiskino as tiek pravargau tai tik vadinamu podlesciuku del taiklumo uztikau o rimti labai atsargus tai vat arteja sezonas laukiu nesulaukiu nes aisku kkad viskas priklauso tik nuo pacio juk Kolumbui niekas neparode kaip atrasti Amerika :gott: :D
Vartotojo avataras
SvOrIs
naujokas

Standartinė MIB 08 Vas 2009, 00:58

Ech jau pasiilgau ir savo karpiu... :???:

MIB
vandens mylėtojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias