Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Pavasariniai unguriai!

Standartinė MIB 01 Kov 2011, 19:03

Sveiki visi! :)
Na manau uzkabinsiu ne vienam kolegai rupima ir ramybes neduodancia unguriu medziokles tema. ;)
Na o man is visu zuvu unguriu medziokle yra pati megstamiausia, na nebent karpius pasivaikyt didesnis azartas ir su dideliais samais pakovot... Tiesa su pastaraisiais kolkas tik sapnu pasaulyje... :D
Nenukrypstant nuo temos pasidalinkit mieli kolegos patirtimi, kas ir kur mazdaug (ezeras, upe, tvenkinys) yra nusoves savo pirmaji pavasarini (galbut atsitiktini) unguri ar apturejes sekmingesne medziokle ir nusoves kelis ungurius. :roll:
Kada jie pavasari atbunda paprastam nepratakiam ezere? Seklesniam anksciau, gilesniam veliau? Tvenkinyje? Upeje?
MIB
vandens mylėtojas

Re: Pavasariniai unguriai!

Standartinė MIB 01 Kov 2011, 19:10

Is savo patirties galiu paminet, kad savo sekmingiausia pavasarine unguriu medziokle esu turejes man rodos balandzio viduryje pries pora metu. Vanduo dar buvo pakankamai saltas, bet netiketai keliom dienom buvo atsiles oras, pustelejo vakaris, visa diena spigino saule ir kirbtelejo mintis, kad reik patikrint viena is savo unguriniu vietu.. Nuojauta neapgavo: beveik su kiekvienu panerimu matydavau ant dugno gulinti ir nuo manes beganti unguri...
Azarto pagautas atlekiau i ta pacia vieta ir kita diena, pranardziau visa valanda ir... visiskas nulis... Islindau i lauka, atsisedau an kranto ir pamaciau kad vejas jau nebe vakaris, o stiprus siaures rytu, temperatura 5 laipsniais zemesne...
MIB
vandens mylėtojas

Standartinė EvaldasB 01 Kov 2011, 19:28

Turbūt pernai buvo ankstyviausiai mano asmeniškai sumedžiotas ungurys kai ant Alaušo dar buvo plonas ledukas, tačiau jau su galva pramušamas, ir pakrantės prašutusios, tai va tuo metu esu sutikęs du juos, vieną sumedžiojau, kitą pats išbaidžiau, galiu pasakyti kiek teko pastebėti iš asmeninės patirties tai jog kol vanduo nesušilęs iki ~10C toj jie yra ganėtinai vangūs, turbūt mažai juda. Na, o pernai pavasari sumedžiojau jį taip jog, tarp senų sąmanų švietė šviežia dumblo dėmelė, tačiau nei galvos nei dar ko nors nesimatė, bakstelėjus su šake kelis kartus jis netgi nebėgo, tačiau vangiai persivertė iškilęs iš dumblo ir sulindo į kitą vietą, tad sakyčiau ganėtinai kantrus buvo, aišku vėliau jį taip beerzindamas išbaidžiau. O kitą identiška situacija sumedžiojau, tiesiog badžiau aplink su strėlę, kol pajaučiau, kad kliudžiau, na ir šoviau į tą vietą.

Na, o turbūt geriausia ungurių medžioklė prasideda apie gegužės mėnesį, bent jau man.
EvaldasB
vandens mylėtojas

Standartinė danse 01 Kov 2011, 19:30

Sveikas Viliau simtas metu :^^: gerai,kad pasirodei,tavo straipsniai ir informacija gera ;)
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Standartinė ezkimas 01 Kov 2011, 20:34

koks mibai isalkes pasidarei :))) Ir ka cia klausineji nesamoniu. Gi pats viska zinai ir kur ir kaip ir kada :D
ezkimas
naujokas

Standartinė MIB 01 Kov 2011, 20:41

Evaldai, kaip supratau tu sumedziojai dar ziemojanti unguri. Ziemai jie visi sulenda giliai i dumbla ir uztat jau velai rudeni ju nebematom... Gal jis jau pradejo judet, pajautes sylanti vandeni, todel po biski dumblu kilo link vandens ir susjudino svieziai dumbla. Zinau kad kai kurie rusijos ar ukrainos medziotojai specializuojasi ziemojanciu ungruriu medziokleje. Viskas vyksta mazdaug taip: pasiima ilga metalini strypa ir arba istisai aria su tuo strypu dumbla kol pabaido unguri arba iesko dugne itartinu duobuciu sujudnto dumblo ir tada su strypu bando iskapstyt ta unguri. Manau tokia medziokle butu perpektyvi tokiam ezere kaip Alausas ar dar kokiam kur lb daug unguriu. Bet cia reik moket is dumblo skaityt kur ungurys pasislepes. As tokiu vietu dar nlb matau, nes visus savo ungurius sumedziojas kai jie buna islinde... Ir freedaivinti vienoje rankoje laikant sautuva, o su kita ariant dumbla cia jau manau auksciausias medziokles menas, kuris ne kiekvienam ikandamas. :)

Danse, sveikas gyvas,ka pats galetum apie ungurius papasakot? :roll:
MIB
vandens mylėtojas

Standartinė danse 01 Kov 2011, 20:48

galiu pasakyti yra klasikiniai medziokles budai,bet kiekvienas sumedziotas mano ungurys duoda man patirties ,o kad ungurio medziokle pagal ora ir metu laika skirasi tai faktas :^^:
Saulute sviecia isgerti kviecia. Geriau pasinerti nei pasigerti.
danse
Forumo gyventojas

Standartinė vald123as 01 Kov 2011, 21:53

Ungurys specifine žuvis ,kurios medžiokle reikalauja daug pastangu ir žiniu ji rasti.Pavasari ju rasdavau ,dar esant vietom leduko,bet metai nelygu metams,kartais anksciau ,kartais veliau,be to ir nuo ežero dydžio priklauso,silumos.Beabejo,daugiausia papuola geguži :roll:,o kaip laukiu.. :D .
patikek-gyvensim kol numirsim!
vald123as
Forumo gyventojas

Standartinė Mariukasz 01 Kov 2011, 22:33

Tai Valdai jei jau taip laukiat, tai ir mane paimsit :ops: :lachtot: juokauju aisku - nesiplaku :lachtot:
~ Black Widow ~
Vartotojo avataras
Mariukasz
Forumo moderatorius

Standartinė vald123as 01 Kov 2011, 22:46

Mariukasz rašė:Tai Valdai jei jau taip laukiat, tai ir mane paimsit :ops: :lachtot: juokauju aisku - nesiplaku :lachtot:

O kodel gi ne ? :???: No problem :roll: ;)
patikek-gyvensim kol numirsim!
vald123as
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių