Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Nenumatyti atsitikimai medziojant, karti patirtis

Standartinė Fanas966 01 Rgp 2007, 12:58

Sukuriau nauja tema cia, kad neterst tos, kur kalbama apie nelaime Kaliningrade.

Kadangi ten niekas man nepasake :motz: , tai gal pradekim nuo elektrenuose daiveriu nesekmiu. Par, kazka minejai, kad zinai. Papsakok smulkiau.

Ne karta susimastau nerdamas vienas i kokius 10m (kur matomumas atsiranda tik likus 2-3m iki dugno) ar nesutiksiu kokio tinklo, baslio pakeliui :irre: :kopfwand: :???:
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė par 01 Rgp 2007, 13:22

Del to zinojimo, tai tiesiog man vienas draugas, kuris su scuba yra ishnardes Lietuvoje absoliuciai viska, yra minejes, kad ten buvo uzhstrigusi liaudis, kviete gaisrininkus, visa laime, kad ten buvo anga kazkokia, kur tas bichas galejo ishkilti, ir kvepuoti, bet ishlipt negalejo.

Siandien telefona per skubejima palikau namie, ryt idomumo delei paskambinsiu jam paprasysiu kad papasakotu smulkiau.

O del tinklu - tai cia tikriausiai didziausia gresme - su balionais tai dar su balionais, turi laiko apsiziuret, ishsisprest kaip kas, o vat kai be ju...

Blogiausia, kad tie tinklai absoliuciai nesimato.

Todel kadangi dabar jau turiu isigijes peili, tai pabandysiu ishugdyti iproti ji tureti prisiseges prie kojos. Beje antra diena Latvijoje, buvau isipainiojes i tinkla! Laimei, tinklas buvo senas, ir smarkiau truktelejes koja, ji nupleshiau.
"The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside..." Umberto Pelizzari
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Fanas966 01 Rgp 2007, 13:29

jep, paskambek. siaip mane nuo mazu dienu labai baugina ivairus betoniniai statiniai, kur vanduo teka, prateka ir t.t. matyt holivudo itaka. tai taip nesuvokiama, kaip zmones lenda. aisku, gal bepigu sakyt, kai neesi bandes. viena karta pavyksta - kodel kita kart nepabandzius... :???:
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė par 01 Rgp 2007, 13:34

Nu mes vaikystej lysdavom...
"The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside..." Umberto Pelizzari
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė par 01 Rgp 2007, 13:58

Ne visai nutikimas, susijes su medziokle bet visgi :

Vakar benardydamas toj pacioj visu musu pamegtoj vaishvydavoj aplink scuberius kolegas, sugalvojau kad ir man reik prisiminti kaip ta scuba atrodo :) taip kad uzhsimeciau liemene, baliona, ir pirmyn... :) ...

Na ka.. visu pirma, tai GARA yra GARA. Siu lastu greiti ivertini tada, kai pradedi plaukt greta kitu scuberiu :) ... Netgi budamas su balionu ir liemene, lakstai 2x greiciu negu visi like.. Jie plaukia - ash ratus aplink juos suku ... :) ... Nesuprantu kodel scuberiai nenaudoja siu nuostabiu lastu.. O juk dar yra ir karboniniu siais laikais ..

Taigi, plaukiu toliau, dairausi (pas mane kauke mikromask, tad matomumas nedidelis), gylis ~9 m, pasuku galva, tik terksht... ish lasto i zhabtus man kolega.. nu ka.. reguliatorius sau, ash sau.. :) ... bandau susivokti kas vyksta.. kvepavimas uzhsirakino momentaliai refleksiskai.. apsidairau - wtf, kur mano reguliatorius.. o anas uzh nugaros nukrites, ash siek tiek persikreipes, tad nerandu jojo.. Laimei, freedaivingas man kad ir per trumpa laika, taciau ishugde tikrai zymiai ramesni mastyma po vandeniu stresinese situacijose.. Na kagi, persiverciu ant kito shono, siaip ne taip uzhgaudau reguliatoriaus shlanga, ir isigrudu reguliatoriu i burna :) .. ahhhh.. oras...

Pati situacija realiai nebuvo labai pavojinga - blogiausiu atveju buciau su savo GAROM gana greit ishshoves i virshu, taciau tai zinoma, yra padidinta rizika. Prisikvepavus suspausto oro, tai nera pati saugiausia evakuacija.. Zymiai didesnis pavojus butu buves jeigu buciau spyrio metu srebtelejes vandens. Tada jau tektu kovoti priesh organizmo refleksus.

Tai tiek.
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė fLoaT 01 Rgp 2007, 14:38

par rašė:, pasuku galva, tik terksht... ish lasto i zhabtus man kolega.. nu ka.. reguliatorius sau, ash sau.. .

cia skuberiai tau kersija, uz tai kad dugne juos gasdini freedaivindamas
ale moka uztaikyti! ir zino kur :greatgrin:
1 ... 2 ... fly
Vartotojo avataras
fLoaT
Absoliutus freedaiveris

Standartinė fLoaT 01 Rgp 2007, 15:37

nenumatytas atsitikimas...karti patirtis

Paveikslėlis
1 ... 2 ... fly
Vartotojo avataras
fLoaT
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Vitalijus 01 Rgp 2007, 16:28

"visu musu pamegtoj vaishvydavoj"
As kaip naujas jusu forume norejau paklaust apie Vaisvydava, kodel butent ten? Anksciau visas veiksmas, na bent jau skuberiu, vykdavo Draseikiuose o ka dabar ten jau ne tas? Gal gylio mazai nors rasdavom iki 10 m. ir skaidrumas apie Kauna skaitesi geriausias. Vaisvydavoje teko karta maudantis su kauke pasidaryt bet matomumas buvo visai ne daivingui. Kaip suprantu ten dabar gerai, kas matosi, kokie ipatumai, gyliai.
Dekingas uz info.
Vitalijus
Site Admin

Standartinė par 01 Rgp 2007, 16:34

Labas Vitalijau,

Nezinau kaip del Draseikiu, bent bent jau XPRO patalpose destantys scuba instruktoriai visad rinkdavosi/renkasi vaishvydava kaip bala pradinukams mokyti. Gal del kranto patogesnio, gal del to kad arciau.. O del skaidrumo, tai kol kas skaidrumas ne koks, kaip ir visoje Lietuvoje. Taciau i rugpjucio pabaiga turetu zenkliai pasitaisyti, nes butent tokiu metu nardydamas vaishvydavoj pernai esu uzhtaikes dienu, kada matomumas buvo > 15m. Vat tada tai kaifas nardyt ....
O ir pats dugnas yra pakankamai idomus, kalnai kalneliai, smeliukas, zholes, zhuvytes, kairiame krante yra nugriuvusiu dideliu rastu, kurie guli per kelias duobes, tad jose daznai aptikdavom daug zhuvies.

I draseikius taip pat planuojam nuvaziuot prie to nuskendusio golfo pafridaivint, pasiziuret kaip kas, tik reik susirast kas ten tiksliai vieta zino, kad nereiktu bludyt. Aisku apmaudu kad matomumas telkiniuose kol kas siaip sau.

Ketvirtadieni Vaishvydavoj vel busim, bus ir zmoniu su scuba, tad turetu buti visai smagu. :)
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Vitalijus 01 Rgp 2007, 17:18

Dekui, tapo aiskiau :) XPRO visai sutingo, tada mes vaziuodavom savaitgalio stovyklai net Dusia :)
Gal kada pavyks ir man kuri ketvirtadieni prie jusu prisijungt, pabandyt Vaisvydava, su "ginklo broliais" susipazint.
Draseikiuose paskutini karta buvau s.m 04.01, keletas vaizdu is ten, visiems zinomas vamzdis bet gal ne visiems matytas po vandeniu...

P.S. nezinau ar ikrito foto nes anakart dejau prie skelbimo bet nesimatoPaveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vitalijus
Site Admin

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių