Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Standartinė Fanas966 01 Rgp 2007, 19:40

ka tas vamzdis ten veikia ?
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė par 01 Rgp 2007, 20:33

Ten po karjeru yra slapta karine baze

:^^:
"The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside..." Umberto Pelizzari
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Fanas966 01 Rgp 2007, 23:10

par pizd*kas :datz:

:)
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Gilukas 01 Rgp 2007, 23:45

Siame forume par daugiau nepamatysim. Ji padarys vyrai juodais drabuziais. isdavei NATO paslapty par. :gott:
Vartotojo avataras
Gilukas
pastovus dalyvis

Standartinė novice 02 Rgp 2007, 08:55

par rašė:Labas Vitalijau,

Nezinau kaip del Draseikiu, bent bent jau XPRO patalpose destantys scuba instruktoriai visad rinkdavosi/renkasi vaishvydava kaip bala pradinukams mokyti. Gal del kranto patogesnio, gal del to kad arciau.. O del skaidrumo, tai kol kas skaidrumas ne koks, kaip ir visoje Lietuvoje. Taciau i rugpjucio pabaiga turetu zenkliai pasitaisyti, nes butent tokiu metu nardydamas vaishvydavoj pernai esu uzhtaikes dienu, kada matomumas buvo > 15m. Vat tada tai kaifas nardyt ....
O ir pats dugnas yra pakankamai idomus, kalnai kalneliai, smeliukas, zholes, zhuvytes, kairiame krante yra nugriuvusiu dideliu rastu, kurie guli per kelias duobes, tad jose daznai aptikdavom daug zhuvies.

I draseikius taip pat planuojam nuvaziuot prie to nuskendusio golfo pafridaivint, pasiziuret kaip kas, tik reik susirast kas ten tiksliai vieta zino, kad nereiktu bludyt. Aisku apmaudu kad matomumas telkiniuose kol kas siaip sau.

Ketvirtadieni Vaishvydavoj vel busim, bus ir zmoniu su scuba, tad turetu buti visai smagu. :)

kiek ezeru siemet nardziau nei vienas matomumu vaisvydavaj neprilygsta, nu dar daznai tekdavo apsiniaukusia diena..
Vartotojo avataras
novice
Forumo gyventojas

Standartinė Drager 02 Rgp 2007, 20:35

Startave nuo zemsiurbes ir toliau prie vamzdzio "to" mes pirma karta testavom
Omer Millennium Black lastus pirktus diugonije, zeurei koja tada pasitempes buvau su tais lastais...
Vartotojo avataras
Drager
vandens fanatas

Standartinė MIB 03 Rgp 2007, 23:19

Kalbejau su zmogum kuris labai daznai neria su scuba i neveikianciu eleltrenu elektrines ausinimo vamdziu sachtas pro isiurbimo angas. :megaeek: Ten kiekvienam blokui yra atskiras isiurbimo vamzdis. Kadangi dabar veikia tik 2-3 blokai is 8 tai kituose sroves beveik nera ir pasak jo "saugu" ten nert... :| Beje nerdamas neima jokios virves nes tas sachtas jau simtus kartu per gyvenima isnardes ir zino atmintinai kelia atgal.. Ten nerdamas nesasi net tris balionus. Pagrinde neria del zuvies...
Pasak jo pavasari i ten sulenda tiek unguriu kad tikra to zodzio prasme net neimanoma buna praplaukt iki galo, o gale stovi grotos, pro kurias jau nieks didesnis nepralenda. Sake kad kartais ten uzplaukia ir buriai didziuliu, sazanu, samu...
Beje kai uzdarys ignalina, elektrenuose vel paleis visus 8 blokus. Saltam ir siltam kanaluose uzvirs pragaras...
MIB
vandens mylėtojas

Standartinė Cirkulas 15 Rgp 2007, 22:58

viliojanciai skamba, bet kazkaip man nedrasu bustu nerti ten. Bet adrenalino doze gera butu
Cirkulas
vandens fanatas

Standartinė Lucky 26 Rgp 2007, 23:12

Sveki, Draseikius, savo laiku buvau ismaises visus, net pas drauga buvom surade ukrainietiskus balionus tai teko ir tikru naru pasijust :D Ar dar yra medis po vandeniu, pirma karta tai neblogai is gasdino, varau palei dugna o cia tik sat isvirsaus juodas seselis, tai ciut nemistelejau =) Kai buvom pacanai tai nuo vamzdzio i vandeni sokinedavom. Matomumas ten geras :roll:
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Standartinė novice 27 Rgp 2007, 08:40

Lucky rašė:Sveki, Draseikius, savo laiku buvau ismaises visus, net pas drauga buvom surade ukrainietiskus balionus tai teko ir tikru naru pasijust :D Ar dar yra medis po vandeniu, pirma karta tai neblogai is gasdino, varau palei dugna o cia tik sat isvirsaus juodas seselis, tai ciut nemistelejau =) Kai buvom pacanai tai nuo vamzdzio i vandeni sokinedavom. Matomumas ten geras :roll:

neseniai drasiekiuosiu buvau pirma karta tai labai patiko, duag zuvies,augmenijos, matomumas geras ir dar golfa nuskendusi radau :D
Vartotojo avataras
novice
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių