Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Re: Kur nardome, koks matomumas ir t.t.

Standartinė tidas 16 Geg 2012, 13:47

idomu, kaip tik i siesarti zadu ju palekti artimosiomis dienomis.
kur juos pastebi, giliai nendrynuose, ar atviram plote? jei ka, gali ir i pm parasyt ;) patirtus ispudzius po medziokles nepatingesiu ir as tau i pm brukstelt, gal bus ir naudingos info paciam. tiesiog siaip pamasciau, sutaupytum man laiko :roll: :D
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė EvaldasB 16 Geg 2012, 14:04

Tidai geriau pasisiūlyk kartu lėkti, žmogus gal norės pasikviest. :)

O jei paprastai tai gali ir gyliai nendryne rast, ir negyliai nendryne, ir ant šlaito. Trumpai tariant, kad sutaupyt tavo laiką aš radau įvairiose vietose. :) Kurias išvardijau. :)

O šitie rūpužiokai šarfuoti, tokie biški dumblu neša, na, bent jau pas mane papuolė toks, skonio turintis.
EvaldasB
vandens mylėtojas

Standartinė tidas 16 Geg 2012, 20:50

aciu ;) kaip tik ginkliuku siunta nauju parejo, tai gal pavyks pasventinti nauja arbaletuka :roll: dar bus ant pardavimo gal vienas, kitas
Viskas gamtoje turi pradzia ir pabaiga. Visa kita - islikimas, kuris turi savo taisykles.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė didicoi 26 Bir 2012, 21:20

Buvau prie Vistycio ezero nuvazeves apsiziuret svendrynus... Priplauke zvejai su valcia ir papasakojo kad be balionu cia nera ka veikti, nes kazkokie ''bachurai'' is Kauno atseit atvaro kas savaite su balionais ir ungurius tempia kuprinemis.. Pasakojo kaip panerdavo valandai ar dviem ir isnerdavo su kruva unguriu :x
didicoi
naujokas

Standartinė arvydasc 27 Bir 2012, 00:15

Yra tu bachuru ir NE KAUNO , kurie dirba ten :D ir su balionais ir be balionu uztenka visiems :D Nestresuok didicoi ju ten visada buvo ir bus. Del unguriu :???: nerandi vienur , randi kitur . REIKIA DIRBTI ;) ir rasi tikrai. O unguriai ten visai nieko jamami tokie :D Tai va , kai pamatysi pats ,koki su kuprine ant peciu unguriu nesina kavenska , tadu gal ir skambink varpais , o daba : kalbos yra kolkas apie nieka........ girdejau , sakeee ir t.t. Kaip praktika rodo , taip kalba tie ,kurie nemoka nei nusaut ,nei pagaut :D Kai nekimba kalti buna visi :slegis ,oras, pramonine zukle, scuberiai,ir t.t. :lachtot:
Vartotojo avataras
arvydasc
vandens mylėtojas

Standartinė tidas 30 Bir 2012, 00:46

Antalieptes marios - matomumas 1.5 - 4m. kaip visada malonu ten plaukioti, gausu zuveliu, daug maziau saunamu.. ;)
Alausas ~4.5m - zemiau termoklyno neryskiai ~1.5m matosi, keistas tamsus vanduo. unguriu nulis :???: nudvesusiu is po pernai kruva.
trumpam prasukom pro luodi paplaukioti(nemedzioti), kam idomu matomumas iki 2.5m, zuvies irgi nesimate nieko gero apart vienos grazios lydekos ~3kg ilgai pozavo, o unguriu nulis. Prisipazinsiu, man ziauriai sunkiai su jais sekas, nemoku dugno skaityt kad juos atrast, man ju medziokle tai - randi gyli, kuriame sautuvas visas lenda i dumbla - ir ten ieskai mazdaug.
Plaukiojau vien gyliuose nuo ~3m, i zoles nelindau, nezinau kaip ten situacija.
Vartotojo avataras
tidas
Absoliutus freedaiveris

Standartinė Lucky 25 Lie 2012, 22:58

B.Lakajai, matomumas prastas apie 3m, bet vietomis dar maziau :/
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Standartinė Bluewater 15 Lap 2012, 12:25

Gal kas Elektrenuose neseniai buvote? Is zveju teko nugirst kad povandenininkai lydekas ten neblogai renka :anmachen:
Bluewater
vandens fanatas

Standartinė Bluewater 05 Sau 2013, 19:28

...gal kas Elektrenuos buvot kada? But gerai suslapt .... :D Gal kas zinot kaip ten situacija kanalo ziotyse? :roll:
Bluewater
vandens fanatas

Standartinė Lucky 05 Sau 2013, 21:42

Su paciuzom, nebent :lachtot:
Vartotojo avataras
Lucky
Forumo gyventojas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias