Povandeninė žūklė / medžioklė. Kaip medžiojate? Kur medžiojate? Diskusijos.

Standartinė Vytas 24 Vas 2008, 18:25

Flotai gerai kad su mano mintimis sutinki :D
Ugdymas nauju mokiniu tarp kuriu manau ir man butu veta pabuti ir pasisemti patirtie is tikru plaukiku forfesionalu yra puiku :2thumbs:
tik noreciau atskiri ta reikala del to nes yra tarp musu zmoniu galinciu paremti ir surinkti nemazai imoku kurios butu skirtos tik musu pamegtai medzioklei. Juk tu puikiai supranti kad is to kad tu stengiesi gali paskui susilaukti priekaistu kad pinigai nukeliavo ne ten ir atskaitomybes tokios kaip savo klube nebus.
Galimi manau ivairus kompromisai. kaip ir tegul mes mokomes kartu ir ruosiam naujus medziotojus po poseidono veliava mokedami nario mokesti tuo skatindami si sporta, bet tegul tas varzybu organizavimas ir remimai renginiu vyksta bendradarbiaujant dviem klubam? :roll: manau sis sprendimas leistu nepazeisti ir plaukimo klubo interesu ir medziotoju. tebunie tas klubas kaip teisinis komandos sukurimas ar kazkas pan. kur pasistenge surinksime draugu ir aplinkiniu po 2 procentus ir tikrai pasidengsime varzybu islaidas :^^: o jei dar remeju rasime..
As tikrai nesu didziausias priesas sio siulymo bet gyvenimas pamoke mane kad atskirti dvi buhalterijas neimanoma be pykciu ir intrigu... mano nuogastavimas yra tik tame ;)
P.S. flotai jau turi planuojamu varzybu kaimyninese salyse sarasa su datomis? :roll: galandu jau ginklus :D
P.S.S. Mes gal nuo temos nubegom... Isrinkim ka nors atstovauti keiciant taisykles jmj :zensur: as sutikciau bet manau per jaunas ir i mane mazai kas rimtai ziures :D :ops: :kopfwand:
Vartotojo avataras
Vytas
pastovus dalyvis

Standartinė Cirkulas 24 Vas 2008, 20:06

cia buvo kazkieno issakyta gera mintis, butu galima rengti draugiskas tarp klubines varzybas. Manau super butu
Cirkulas
vandens fanatas

Standartinė docentas 24 Vas 2008, 23:28

Tikrai staigiai judinam klubą, jei galės tai mus staigiai iš ežerų išstums ,reikia normalaus lobizmo.Tam tikrai reikia klubo ir piaro ką seniai jau daro Latviai.Siūlot vietą ir laiką kur renkamės.Prasidės pavasaris- visi bus ežeruose.
docentas
naujokas

Standartinė Cirkulas 25 Vas 2008, 00:16

docentas rašė:Tikrai staigiai judinam klubą, jei galės tai mus staigiai iš ežerų išstums ,reikia normalaus lobizmo.Tam tikrai reikia klubo ir piaro ką seniai jau daro Latviai.Siūlot vietą ir laiką kur renkamės.Prasidės pavasaris- visi bus ežeruose.

Dar karteli kartoju, chebra cia visi ne i tema rasot. Cia reikia siulyt atstovus i Megejiskos zukles taryba. Jei jums reikalingas klubas aisku kurkit. Bet jei norit pakeisti kazka istatymuose ieskom zmogaus, kuris atstovautu toje taryboje. Juk ponas V. Greiciunas aiskiai pasake, norit rezultato - reikia zmogaus. O ne klubo. Ten jusu klubo nepriims, reikia zmogaus.
Todel siulykit kas galit, kas norit ir t.t. Galu gale gal zinot koki zmogeliuka, kuris nebutu abejingas. Teikit pasiulymus.

Labai gaila, kad si diskusija nelabai sulauke susidomejimo. As pats esu neabejingas povandenines medziokles situacijai Lietuvoje. Ir noriu ja keisti. Bet visuose puslapiuose (Chebra nepykit) pliurpiat kaip moteriskes, kad durna tvarka, durni istatymai ir t.t. Bet konkreciu darbu nematau, tai jei mums nepatinka tai darom, renkam zmogu!!! Cia vienintele galimybe kazka pakeisti, bet visi i tai ne reaguoja.

Dar pabaigai, esu tikrai optimistas ir didelis entuziastas, bet vienas lauke ne karys.
Cirkulas
vandens fanatas

Standartinė Vytas 25 Vas 2008, 00:25

Cirkulas rašė:
docentas rašė:Tikrai staigiai judinam klubą, jei galės tai mus staigiai iš ežerų išstums ,reikia normalaus lobizmo.Tam tikrai reikia klubo ir piaro ką seniai jau daro Latviai.Siūlot vietą ir laiką kur renkamės.Prasidės pavasaris- visi bus ežeruose.

Dar karteli kartoju, chebra cia visi ne i tema rasot. Cia reikia siulyt atstovus i Megejiskos zukles taryba. Jei jums reikalingas klubas aiku kurkit. Bet jei norit pakeisti kazka istatymuose ieskom zmogaus, kuris atstovautu toje taryboje. Juk ponas V. Greiciunas aiskiai pasake, norit rezultato - reikia zmogaus. O ne klubo. Ten jusu klubo nepriims, reikia zmogaus.
Todel siulykit kas galit, kas norit ir t.t. Galu gale gal zinot koki zmogeliuka, kuris nebutu abejingas. Teikit pasiulymus.

Labai gaila, kad si diskusi nelabai sulauke susidomejimo. As pats esu neabejingas povandenines medziokles situacijai Lietuvoje. Ir noriu ja keisti. Bet visuose puslapiuose (Chebra nepykit) pliurpiat kaip moteriskes, kad durna tvarka, durni istatymai ir t.t. Bet konkreciu darbu nematau, tai jei mums nepatinka tai darom, renkam zmogu!!! Cia vienintele galimybe kazka pakeisti, bet visi i tai ne reaguoja.

Dar pabaigai, esu tikrai optimistas ir didelis entuziastas, bet vienas lauke nekarys.

Siulau aisku patirti ir gera derybininka Flota :roll:
Vartotojo avataras
Vytas
pastovus dalyvis

Standartinė Cirkulas 25 Vas 2008, 00:27

liuks, ka pats float'as mano?
Cirkulas
vandens fanatas

Standartinė Fanas966 25 Vas 2008, 11:45

idejinis vadas neturi pasirnkimo :lachtot: . Float :stock2:
http://15kg.lt - čia rasite visas mano medžiokles
Vartotojo avataras
Fanas966
Absoliutus freedaiveris

Standartinė par 25 Vas 2008, 12:02

Jei jau Float statot i prezidentus, tai ruoshkite skladke, pirksim lauktuviu FloaT, nes visgi didele atsakomybe :)
"The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside..." Umberto Pelizzari
Vartotojo avataras
par
Absoliutus freedaiveris

Standartinė drexxas 25 Vas 2008, 12:52

Na va float jau direktorius :gott: , nors pats to nežino :D
Gal pagaliau reikalai pajudės ir rudenį būsim pilnaverčiai ribokai.
Vartotojo avataras
drexxas
vandens mylėtojas

Standartinė Rols 25 Vas 2008, 14:58

Fanas966 rašė:idejinis vadas neturi pasirnkimo :lachtot: . Float :stock2:

Palaikau :D
Vartotojo avataras
Rols
pastovus dalyvis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių