Pradžia | Forumas

GUMOTEX baidarė Solar 410C-3 seat

Kaina: 0.00 €  

Aprašymas

Pripučiama trivietė (2 suaugę+ vaikas) baidarė pagaminta iš itin tvirtos ir lengvos medžiagos Nitrilon skirtas šeimos iškyloms. Nitrilon - tai Gumotex patentuotas audinys sudarytas iš trijų skirtingų medžiagų (sandwich). Vidurinis sluoksnis - itin tvirtas PES audinys (tinklelis) padengtas iš išorės sintetinės gumos mišinio sluoksniu o iš vidinės pusės - naturalios gumos sluoksniu. Medžiaga itin atspari trinčiai, plyšimui, pradūrimams, senėjimui ir turi gerą UV apsaugą. Dėka šios medžiagos tvirtumo, Gumotex kajakus galima pripūsti gerokai aukštesniu slėgiu nei daugelį rinkoje esančių analogų pagamintų iš PVC. Tai suteikia kajakui papildomo standumo, stabilumo. Medžiaga neįgeria purvo, lengvai plaunasi ir greitai džiūsta. Šis kajakas nepripūstas telpa kuprinėje, o jo svoris tik 17 kg! Solar 410C-3 seat įpatingas tuo, kad iš triviečio jis lengvai transformuojamas į dvivietį ar vienvietį, išimant vieną ar dvi sėdynes ir persumiant likusias. Itin patogu plaukti ir vienam, sėdynė pastatoma į vidurį, tuomet priekyje ir gale atsiranda daug erdvės bagažui. Šio kajako pagalba greitai ir lengvai pasieksite atokiausias vandens telkinio vietas, paslaptingas ežero salas, smagiai leisitės žemyn upe. Skirtas plaukioti ramesniuose vandenyse - ežeruose, tvenkiniuose, lėtos ir vidutinės tėkmės upėse, jūrų įlankose (klasė WW1). Stabilus, lengvai valdomas, paprastai ir greitai paruošiamas naudojimui ir transportavimui. Jo pervežimui nereikaliga nei priekaba nei stogo laikikliai, o laikymui namuose neprireiks erdvios palėpės ar sandėliuko (supakuoto gabaritai tik 55x40x25 cm). Čekų kompanija GUMOTEX turi didesnę nei 60 metų patirtį gaminant pripučiamus kajakus, kanojas, rafting'o plaustus, todėl turi stiprias pozicijas pasaulinėje tokių laivelių rinkoje. Viskas apgalvota iki smulkmenų. Trys atskiros oro kameros: dvi šoninės ir dugnas. "Push-Push" tipo patikimi ir patogus naudoti itališki pripūtimo ventiliai. Dugno kameroje įmontuotas apsauginis vožtuvas. Atskirai pripučiama sėdynė ir kojų atramos. Sėdynių ir kojų atramų vieta laivelyje bei padėtys fiksuojamos reguliuojamais dirželiais. Plaukimo krypties palaikymui plaukiant tiesiaja, dugne montuojamas vertikalus kylis "shark fin". Galinėje dalyje už sėdynės - erdvi bagažinė su bagažo tvirtinimo timpomis. Abejuose galuose yra pernešimui/inkaravimui skirtos rankenos-kilpos.  Pirkėjai renkasi GUMOTEX pripučiamus kajakus aktyvioms šeimos atostogoms ar nepamirštamoms iškyloms vandeniu su draugais.

Galimos spalvų kombinacijos: Raudona 5C / Pilka 11C arba Žalia 1C / Pilka 11C 

Komplekte yra: 3 sėdynės, nuimamas vertikalus kylis, remontinis komplektas, sauso tipo "Dry-bag" transportavimo krepšys 70 L, sausinimo kempinė.

Rekomenduojami priedai: asimetrinis kajako irklas mod. 702-2, rankinė pompa Super 4 arba Super 6/2; saugos liemenė

Gamintojas suteikia 24 mėn. garantija medžiagoms ir darbams. 

Pagaminta Čekijoje.                                                                                                                                                                                                               

Techninė informacija

Ilgis - 410 cm

Plotis - 80 cm

Svoris -  17 kg

Maksimali apkrova -  270 kg

Supakuoto matmenys - 55x40x25 cm 

Komplektacija: kajakas, 3 sėdynės, nuimamas vertikalus kylis, remontinis komplektas, sausinimo kempinė, sauso tipo "Dry-bag" transportavimo krepšys 70 LKomentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 0