Pradžia | Forumas

Įspūdingas startas Latvijoje
2015 07 16   Komentarai ( 3 )

Liepos 11-12 dienomis Latvijoje, Dridzis ežere vyko jubiliejinės, 10-osios Latvijos povandeninės žūklės čempionato II etapo varžybos "Dridzis Cup -2015". Dalyvavo 57 povandeninės žūklės entuziastai, pagrinde latviai ir lietuviai, buvo po vieną atstovą ir iš Estijos bei Rusijos, viso 16 komandų.

 Nors ežero vandens skaidrumas ir džiugina, oro sąlygos šiemet dalyvių nelepino. Abi varžybų dienas putė itin stiprus šiaurinis vėjas, keletą kartų per dieną Saulutę keitė netikėtos liūtys. Tačau ir esant tokioms oro sąlygoms daugelis dalyvių negrįžo į finišą tuščiomis. Laimikiuose dominavo lydekos, karšiai, buvo keletas lynų. O štai garsiųjų Dridzio ungurių-monstrų šiemet per varžybas sugauta tik 4 vnt., didžiausias jų svėrė per 2700 g.

Freediving.lt šiose varžybose atstovavo 4 dalyviai. Nauja, jauna, entuziazmu trykštanti Freediving.lt komanda (Mantas Normantas, Ernestas Kukuris ir Deimilas Butnorius) šiose varžybose pasirodė itin sėkmingai, palikdama už nugaros patyrusias ir didelią patirtį turinčias komandas. Pirmą kartą startuodami šiame ežere, vaikinai iškovojo komandinį Auksą! Komandos lyderis Mantas Normantas (Tidas) ir asmeninėje įskaitoje iškovojo garbingą trečiąją vietą. Mūsų jauniausias atstovas, beje ir jauniausias varžybų dalyvis, Jokūbas Astravas taipogi grįžo su laimikiu ir pelnė taškus. Sveikiname vaikinus su fantastišku pasirodymu!!!

Taipogi, reikia pasidžiaugti, kad Lietuvos atstovai kasmet vis stiprina savo pozicijas šeimininkams latviams vis rečiau suteikdami galimybų iškovoti medalius.

 

Taigi, varžybų rezultatai tokie:

 

Komandos:

 

1. Freediving.lt (Lietuva).

2. Taikliai (Lietuva).

3. Rykliukas (Lietuva).

 

Asmeninė įskaita:

 

1. Ramūnas Abromaitis ("Taikliai", Lietuva).

2. Aleksandr Doncov ("Space.lt", Lietuva).

3. Mantas Normantas (Freediving.lt, Lietuva).

 

 

Didžiausia žuvis - 5,7 kg lydeka - Mantas Štrimaitis ("Neriam" - Lietuva).

 Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 3