Pradžia | Forumas
foto

Ką turime sveikinti 2012-iesiems pasibaigus? 2013 02 03   Komentarai ( 3 )

Praėjusiais metais įvyko ne vienerios povandeninės žūklės mėgėjams įsiminusios varžybos. Vienas nušovė savo didžiausia trofėjų, kitas lipo ant nugalėtojų pakylos, o trečias puikiai praleido laiką bei susipažino su naujais žmonėmis. Pažiūrėkime į praėjusių metų varžybų bendrą suvestinę ir pasidžiaukime, jog teko sušlapti bei sumedžioti žuvies.

Plačiau
Komentarai

Bluewater Vasario 5, Antradienis, 9:57:9
Valdas nenuilstamai varo, pagarba. Kokia tai nesamone su tom Norvegijos varzybom, kazkas nuvaziavo, sudalyvavo kokiam tai festivali ir sau balu pasidare. Neteisingai kaip tai gaunas...reikia ziuret Lietuva, Pabaltiji pirmiausia.


Marko Vasario 5, Antradienis, 13:1:56
Nieko sau festivalis. Nuvaziuok nors karta ir pamatysi kaip ten ten tame "festivalyje" arti reikia. Cia lygiai toks pat "festivalis" kaip ir Lietuvoj ar Pabaltyji. Na gerai, atimk Norvegijos varzybu taskus ir paziurek kas gausis? Ogi praktiskai niekas nesikeicia.


Bluewater Vasario 5, Antradienis, 13:32:54
Marko, sutinku kad arti reikia, o kur varzybose nereikia jei nori rezultato? Nuvaziuosiu as pvz. i Lenkijos cempionata, idomu ar ides kas mane i sia lentele? Reiktu pasidometi kieno cia interesas? Norit jus ten vaziuoti vaziuokit, bet kam traukti i bendra lentele kai tos varzybos negirdetos ir domina tik kelias personas...


Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 3