Pradžia | Forumas

Linkėjimai naujam sezonui
2009 04 15   Komentarai ( 0 )

Sveiki kolegos,           Kaip ir daugelis jūsų džiaugiamės drauge su jumis sulaukę naujo atviro vandes sezono. Nors žiema ir užsibuvo pas mus šįmet ilgėliau nei įprastai, tačiau šilti pastarųjų dienų orai sparčiai tirpdo ledus ir šildo mūsų visų taip mylimą vandenį.

 

Kai kurie jūsų ir nebuvote uždarę aktyvaus sezono net žiemą, tačiau daugeliui naujas sezonas prasidės visai netrukus. Kas per ilgą žiemą „pasikaustė“ teoriškai, kas suplanavo naujus medžioklės maršrutus, kas atsinaujino ar įsigijo naują įrangą, kas treniravosi baseine - visi laukiame atviro vandens sezono kad visą tai patikrinti praktikoje. Vieni ieškos savo „gyvenimo trofejaus“, kiti sieks gerinti savo pasiekimus nerdami į gelmę, kiti tiesiog mėgausis laisvojo nardymo teikiamais malonumais.

          Koks bus naujasis sezonas, ką jis mums padovanos, daug priklauso ir nuo mūsų pačių? Atkakliai siekiantys tikslo, aktyviai ieškantys naujų, perspektyvių medžioklės vietų, bandantys įvairią medžioklės taktiką tikrai retai liks be laimikio, nors kaip visi žinome žūklėje ne paskutinėje vietoje ir sekmės faktorius. Žiūrėk atsiveži kokį naujoką prie ežero pamokinti jį nardymo ir medžioklės pagrindų, duodi jam šautuvą o tas žiūrėk ir „nušluosto nosį“ pačiam mokytojui kuris jau aibę metų žuveles vaikosi... Tuo ir nuostabi ta žūklė kad ji nenuspėjama ir nepabandęs nesužinosi - bus „kibimas“ šiandien ar ne.

          Dabar pavasaris, vienos žuvys jau neršia, kitos ruošiasi nerštui, būkime sąmoningi, elkimės padoriai, gerbkime mėgėjiškos žūklės taisykles nors ir ne visuomet kai kurie jų punktai atrodo mums korektiški. Savo veiksmais nekomplikuokime ir taip nelabai kokios povandeninkų padėties Lietuvoje. 

          Besimėgaudami laisvuoju nardymu ar medžiodami nepamirškite kad esate nepriimtinoje žmogui aplinkoje, prisiminkite kokie pavojai tyko vandenyje, neviršykite savo galimybių, prieš eidami i vandenį pagalvokite kokių reikia imtis apsaugos priemonių konkrečiu atveju. Būdami su ginklu elkitės atsargiai, saugokite ne tik save bet ir medžioklės partnerį ar kitus aplinkinius jei tokių yra, nemedžiokite paplūdimyje ar arti jų. Turbūt retas mūsų mėgstame plaukioti su įspėjančiais plūdurais (bujais) tačiau daugelyje didesnių Lietuvos vandens telkinių dėl išaugusių vandens motorinių priemonių skaičiaus  plaukioti be plūduro tampa tikrai pavojinga.

Linkime jums gražaus ir dosnaus sezono ne vien įspūdingais laimikiais ir rezultatais bet ir geromis emocijomis, nauja patirtimi, kelionėmis, draugais.

          Nepamirškite fiksuoti savo išvykas, įspūdžius, laimikius. Rašykite ir siuskite mums nuotraukas, kelkite savo medžiaga i forumą patys o mes pasistengsime kad patys aktyviausi ir darbščiausi neliktu nepastebėti, nepaskatinti. Dažnai norime pasigirti savo laimikiais aplinkiniams ir draugams tačiau ne visuomet dėl etikos ar kitų priežasčių galime tai padaryti, todėl įamžinant savo laimikius pagalvokite apie tai. Neretai, tokias kaip ši svetaines lanko ir žmonės nežinantys povandeninės medžioklės anei žūklės taisyklių niuansų ir subtilybių, todel pasistenkime visi kad apsilankius svetaineje liktų kuo geresni įspudžiai, žmonės noretų vėl sugrįžti o gal net patys užsidegtų aistra pamatyti povandeninio pasaulio grožį savo akimis...

 

          Sekmės visiems!  

Nuoširdžiai jūsų

Svetainės administracijaKomentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 0