Pradžia | Forumas
foto

Įspūdingas startas Latvijoje 2015 07 16   Komentarai ( 3 )

Liepos 11-12 dienomis Latvijoje, Dridzis ežere vyko jubiliejinės, 10-osios Latvijos povandeninės žūklės čempionato II etapo varžybos "Dridzis Cup -2015". Dalyvavo 57 povandeninės žūklės entuziastai, pagrinde latviai ir lietuviai, buvo po vieną atstovą ir iš Estijos bei Rusijos, viso 16 komandų.

Plačiau
foto

POLOSUB - tarp žmogaus ir vandens 2014 11 13   Komentarai ( 0 )

 Kuomet mes nardome, tarp mūsų kūno ir vandens, egzistuoja labai subtilus, tačiau itin reikšmingas barjeras. Tai vos keli milimetrai neopreno, nuo kurio priklauso, kaip komfortiškai, saugiai ir ilgai mes galime pramogauti vandenyje. Džiaugiamės šiemet Baltijos šalyse pradėję atstovauti kompaniją Polosub - tikrus neopreno meistrus iš Italijos.

Plačiau
foto

Netektis... 2014 10 14   Komentarai ( 1 )

 Vakar, spalio 13 dieną, liūdna žinia atskriejo iš Panevėžio... Po ilgos ir atkaklios kovos su klastinga liga mus paliko mūsų mylimas Valdas. Mūsų atmintyje jis išliks kaip puikus draugas, mūsų mokytojas, rūpestingas tėvas ir nenuilstantis kovotojas už pergales ir Gyvenimą.

Reiškiame užuojautą ir liūdime kartu su Valdo šeima, artimaisiais ir draugais.
 

Plačiau
foto

PIKOTECH - naujas vardas po vandeniu 2014 05 27   Komentarai ( 0 )

 Freediving.lt siekiame būti lankstūs, žengti koja kojon su laikmečiu ir pasiūlyti vis kažką naujo Lietuvos povandenininkams. Visada stengiamės būti originalūs ir savo klientams siūlome tik kokybiškas, originalias, patikrintas prekes už protingą kainą. Deja, iki šiol neturėjome ko pasiūlyti klientams, trokštantiems įamžinti gražiausias savo akimirkas po vandeniu. Pagaliau, šį sezoną, jau siūlome jums naujo gamintojo naują originalų gaminį, sukurtą specialiai povandeniniams medžiotojams - HD raiškos povandeninę vaizdo kamerą Pikotech Intrepida.

Plačiau
foto

Padėkime Valdui 2013 05 27   Komentarai ( 0 )

Visų mūsų mylimą ir gerbiamą Valdą staiga užklupo sunki ir klastinga liga. Skubiam gydymui reikalingi brangūs vaistai ir procedūros. Padėkime kas kiek galime.Sąskaita SWED banke: VALDAS AVĖNAS-
LT717300010001829847. Visiems širdingas AČIŪ!

 

Plačiau
foto

Ką turime sveikinti 2012-iesiems pasibaigus? 2013 02 03   Komentarai ( 3 )

Praėjusiais metais įvyko ne vienerios povandeninės žūklės mėgėjams įsiminusios varžybos. Vienas nušovė savo didžiausia trofėjų, kitas lipo ant nugalėtojų pakylos, o trečias puikiai praleido laiką bei susipažino su naujais žmonėmis. Pažiūrėkime į praėjusių metų varžybų bendrą suvestinę ir pasidžiaukime, jog teko sušlapti bei sumedžioti žuvies.

Plačiau
foto

Kas yra kas Lietuvoje? Medžiotojų reitingas 2011 2012 01 30   Komentarai ( 1 )

Štai Jūsų smalsumui patenkinti pridedame tris lenteles, kurios parodo kaip Jums sekėsi dalyvauti varžybose praėjusiais metais. Trys lentelės - tai bendra rezultatų lentelė, reitingų lentelė pagal N. Korotkovą bei tik Lietuvoje vykusių varžybų statistika.

Plačiau
foto

Ar dosnios buvo Sivers 2011 varžybos lietuviams? 2011 08 30   Komentarai ( 0 )

Praėjusį savaitgalį, rugpjučio 28-29 dienomis, Sivers ežere (apie 50 km į rytus nuo Daugpilio) vyko Latvijos povandeninės žūklės čempionatato 3-iasis, paskutinis etapas (antra varžybų diena) ir varžybos, skirtos D. Gadzevui atminti (pirma varžybų diena). Po metų pertraukos varžybos vėl surengtos šiame ežere, kuris nuo ankstesniųjų 2008 ir 2009 m. varžybų garsėjo savo unguriais. Todėl nenuostabu, kad šiemet pasivaržyti Siverso ežere vėl susirinko pajėgiausi Pabaltijo povandenininkai. 

Plačiau
foto

Specialfins - vieneri metai Lietuvoje! AKCIJA 2011 05 02   Komentarai ( 0 )

Jau metai, kaip Lietuvoje atstovaujame kompaniją Specialfins Ltd. (Estija) ir siūlome įsigyti jų gaminamas aukštos klasės mentes plaukmenims.Jau ne vienas Lietuvos povandenininkas išbandė ir įsigijo šias mentes. Kas iki šiol dvejojo, dabar, pirmojo Gimtadienio proga turi puikią galimybę įsigyti jas už įpatingą kainą.

Plačiau
foto

Pavasaris – nepavėluokime su telkinių įžuvinimu! 2011 04 07   Komentarai ( 5 )

Pavasario Saulė jau baigia ištirpdyti šią žiemą ant mūsų telkinių labai jau ilgai užsibuvusį ledą. Daugelio mažesnių, nepratakių vandens telkinių žuvims tik kelių rimtesnių atodrėkių dėka pavyko sulaukti pavasario. Bet, deja, ir tai nevisoms... Po tokios ilgos žiemos net ir išlikusios žuvys gali pasirodyti labai nusilpusios, ligotos. Dabar yra pats geriausias laikas apžiūrėti šalia sodybų esančius tvenkinius, kūdras ar kitus vandens telkinius ir pasirūpinti jų įžuvinimu.

Plačiau