Pradžia | Forumas

Pamąstymai apie stebuklingas vietas
2009 03 09   Komentarai ( 6 )

Kam uždarinėti nardymo sezoną, jeigu jį galima tęsti: jūra, upės, pratekantys ežerai ir vietos kur vanduo neužšalęs ir kitos legalios vietos, kuriose turime leidimus ar esame juos įsigiję iš nuomininkų. Kiekvienas iš mūsų (pov. medžiotojų) tokias vietas turi, jas saugo, gerbia ir tausoja.

 

Tokią vietą turim ir mes - bendraminčiai, draugai ar geri pažįstami, kurie po medžioklės galim pakalbėti ne tik apie žuvis ar pov. medžioklės įrangą. Keista, kai žmogus, su kuriuo mateisi vos kelis kartus ir dažniausiai iš pareigos tau skambina ar rašo žinutę su klausimų “O geras, kur pagavai? Varom gal ten kada?”. Tokie klausimai kartais sukelia šypsena, o kartais ir apmaudą. Pamenu dar kai buvau mažas, tėtis turėjo savo vietas, kur spiningaudavo. Labai sėkmingai spiningaudavo. Aišku, buvo drauge, geri draugai, sugėrovai, kurie porą kartų nuvažiavo kartu, o paskui važiuodavo ten vieni. Puikiai atsimenu, kai tada tėtis buvo supykęs nuliūdęs ir pan. Nenoriu kartoti to pats.

 

Vieną kartą nepagalvojęs primėčiau nuotraukų, naudingos informacijos internete, ir taip nuliūdinau kitus žmones, kurie manimi pasitikėjo. Turėjau galimybė pasitaisyti. Ja pasinaudojau ir daugiau taip nebedarau. Niekada nevažiuoju su kita kompanija ten, kur buvau su žmonėmis, prašiusiais niekam nereklamuoti tos vietos, į kurią mane veža. Praeitai vasarą tokių vietų mačiau ne vieną, girdėjau daug naudingos informacijos ir pan. bet laukiu. Laukiu, kada susiskambinsim ir nuspręsim ten nuvažiuoti kartu. Juk aišku kaip bus.

Savaitgalį aplankiau vieną iš tų vietų. Ji didelė. Neužšalusi. Kartu agresyvi, pavojinga, nusinešusi ne vieną gyvybę. Todėl nardydamas ten visada pasvarstau apie blogiausia. Bet aš jį radau, jis manęs irgi laukė. Tiesiog nerdamas negalvojau apie jį, masčiau apie kitus dalykus (yra toks prietaras, jog jeigu mastai apie žuvį, tai jos niekada nerasi). Mėgavusi laiku, komfortu ir štai guli jis. Kraujas užverda, smegenys akimirkai nemasto ir nuspaudžiu nuleistuką. Strėlė juda, jis sukasi aplink ją, bando nusiplėšt, tačiau šūvis sėkmingas - į galvos sritį, dabar reikia kuo greičiau jį užsegti ant kukano. Keletas dūrių į stuburą ir žuvis mano. Per kelias valandas nardymo iš tos vietos sumedžiojau vieną ungurį. Žuvies aplink nebuvo, tačiau geras oras ir skaidrus vanduo kompensavo viską.

Šis straipsnis - tiesiog pamastymai. Pamastymai apie mūsų nepakartojamą hobį, kuris mus įkvepia, verčia šalti, šlapti, būti be oro, jausti maudžiančias kojas bei pasitenkinimą giliai įkvėpus ar prasipūtus ausis. 

P.S. Ši svetainė - atvira. Siųskite savo mintis, pamastymus, idėjas su nuotraukomis, "ataskaitas" po medžioklės ir būtinai jūsų mintys bus įamžintos. Kur siųsti ? Tiesiog parašykite forume į PM, o ten sutarsim, kaip atsiųsite nuotraukas ir pan. 

Pagarbiai,
Fanas

 Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 6