Pradžia | Forumas

PIKOTECH - naujas vardas po vandeniu
2014 05 27   Komentarai ( 0 )

 Freediving.lt siekiame būti lankstūs, žengti koja kojon su laikmečiu ir pasiūlyti vis kažką naujo Lietuvos povandenininkams. Visada stengiamės būti originalūs ir savo klientams siūlome tik kokybiškas, originalias, patikrintas prekes už protingą kainą. Deja, iki šiol neturėjome ko pasiūlyti klientams, trokštantiems įamžinti gražiausias savo akimirkas po vandeniu. Pagaliau, šį sezoną, jau siūlome jums naujo gamintojo naują originalų gaminį, sukurtą specialiai povandeniniams medžiotojams - HD raiškos povandeninę vaizdo kamerą Pikotech Intrepida.

2011 m. du išsilavinę draugai italai, šaunūs povandeniniai medžiotojai - mechanikos inžinierius, dirbantis video technikos pramonės srityje, Filippo Bertochi ir elektronikos-robotikos inžinierius Alessandro Persichetti - nusprendė įgyvendinti seniai tarpusavyje gvildentas idėjas. Iki tol garsėję kaip esamos povandeninės vaizdo techikos tobulintojai (pvz. kameros matymo lauko siaurinimas), vaikinai, nepatenkinti tuo, ką siūlo rinka, ir atsižvelgdami į tai, ko pageidauja povandeninkai, subrandino naujos, unikalios povandeninės HD kameros koncepsiją. Abiems norėjosi inovatyvaus, efektyvaus, kompaktiško, itin tvirto ir patikimo video įrenginio, tinkamo povandeninei medžioklei. Povandeninė medžioklė, kaip žinia, yra ekstremalus pomėgis, neretai balansuojantis ties žmogaus ir techikos galimybių riba. Neužilgo brėžiniuose gimė slaptas, naujo video įrenginio modelis, o jau 2012 m. gegužę, atlikus patentavimo procedūras, nauja kamera buvo pristatyta rinkai. Intrepida iš karto tapo "hitu" tarp Italijos, o vėliau ir kitų Viduržemio jūros šalių povandenininkų. Visi, kurie ją išbandė, kaipmat įvertino šios kameros inovatyvią konstrukciją ir techninius sprendimus. Matydami didelį susidomėjimą ir plūstančius užsakymus, konstruktoriai nusprendė įkurti įmonę. Taip 2012 m. atsirado Pikotech s.n.c.

contenuto_400Kuriant šią kamerą iš anksto buvo pagalvojama ir apie tai, kaip ji bus naudojama po vandeniu, kur ir kaip tvirtinama, todėl lygiagrečiai atsirado ir patentuotos Pikotech kamerų tvirtinimo prie povandeninių šautuvų sistemos Quick ir Eko. Iki tol rinkoje siūlytos video kameros, patalpinus jas į spec. hermetiškas dežutes, taip vadinamus box'us, tik iš dalies tiko filmuoti po vandeniu (nes jos buvo kuriamos pagrinde sausumos/oro ekstremalams), tačiau jų gamintojai praktiškai nepasiūlė jokių jų tvirtinimo sistemų povandeniniams medžiotojams. Visi, jas isigiję, kažką mąstė, meistravosi, vargo su lipniais padukais, izoliacinėmis ir Velcro juostomis ir t.t. Deja, neretai filmavimas su taip pritvirtinta kamera baigdavosi po pirmojo šūvio...Pikotech vaikinai šią patirtį praėjo patys ir nusprendė padėti tašką tokioms mėgėjiškoms meistrystėms. Jų gaminamos kamerų tvirtinimo sistemos tapo tvirtos, saugios ir kas svarbiausia - leidžiančios greitai uždėti kamerą ant ginklo ir ją nuimti. Nepamirštos ir jau rinkoje esančios populiarios kameros - Gopro, Midland. Jų savininkams Pikotech siūlo analogiškas tvirtinimo sistemas, taip pat adapterius beveik visiems Europoje populiariems povandeninių šautuvų modeliams.

Taipogi Pikotech sukūrė ir siūlo specialias siauresnio "matymo kampo" povandenines linzes Gopro ir Midland kameroms - jų dėka vaizdas neiškraipomas, neatitolinamas ir vandens platybėse "neišnyksta"  mūsų filmuojamas objektas. Būtent dėl šių priežasčių Pikotech Intrepida kameros "matymo kampas" nėra itin platus, jis parinktas optimalus ir siekia 100°.

cam_on_gun_400Nors Intrepida pirmiausia buvo kurta atsižvelgiant į povandenininkų poreikius, tačiau jos panaudojimo galimybės tokios pačios ar net didesnės už visų kitų "veiksmo" kamerų. Dėl savo mažų gabaritų, geros hidro/aerodinaminės formos, tvirto ir sandaraus korpuso, talpios baterijos ir vidinės atminties, keleto tvirtinimo taškų, programinių galimybių ir t.t. jos panaudojimo galimybės tampa beribės. Ir dar, kas itin reta, miela ir suteikia pasitikėjimo produktu šiais Azijos viešpatavimo laikais - PIKOTECH - pagaminta Italijoje.

Plačiau apie šią kamerą skaitykite mūsų elektroninėje parduotuvėje
 Komentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 0