Pradžia | Forumas

Specialfins Alytuje!
2011 02 22   Komentarai ( 0 )

Vasario mėn. 26 d. klubas "Neriam" Alytaus sporto rūmų baseine organizuoja jau trečiajį Lietuvos atvirajį šaudymo į taikinius po vandeniu čempionatą. Plačiau apie renginį rasite čia:  http://www.neriam.lt/news.php?readmore=74 Freediving.lt ta progra turi Jums prizą!

Freediving.lt vouchefreediving_690kartu su kompanija Specialfins Ltd. organizuoja Specialfins menčių pristatymą - turėsite galimybę išmėginti baseine net keletą Specialfins menčių modelių, bei, kaip ir pernai, organizuosime loteriją. Šiemet loterijos prizas dar vertingesnis - laimėtojui atiteks tobuliausias Specialfins menčių modelis, gamintojo flagmanas - HYBRID Professional. Plačiau apie šias mentes skaitykite čia: http://www.freediving.lt/page-m50s251.html

 

Loterijoje gali dalyvauti kiekvienas registruotas varžybų dalyvis. Bus ištrauktas laimingasis dalyvio numerėlis, kurio savininkui ir bus įteiktas specialus Specialfins kuponas. Kuponas suteikia teisę jo turėtojui per Specialfins Ltd. atstovą Lietuvoje Freediving.lt užsisakyti ir įsigyti nemokamai standartinių išmatavimų (195x750 mm), pageidaujamo standumo ir pritaikytas užsakovo nurodytiems kaliošams HYBRID Professional mentes (tik mentes, be kaliošų). Neturinčiam kaliošų pasiūlysime įsigyti menčių gamintojo rekomenduojamus Omer Millenium, Styngray ar Picasso Speed kaliošų modelius.

Tad kviečiame dar dvejojančius šaulius aktyviau registruotis čempionatui ir pretenduoti į šį puikų prizą.

Iki pasimatymo Alytuje.

Freediving.lt administracijaKomentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 0