Pradžia | Forumas
foto

Gerti prieš neriant ar ne? 2010 08 01   Komentarai ( 6 )

Šis klausimas neretai iškyla planuojant tuoj pat ar po keleto valandų eiti į vandenį. Yra medžiotojų, kurie jau išvakarėse pradeda ženkliai riboti skysčių vartojimą, nepaisydami atsiradusio troškulio jausmo. Straipsnyje apžvelgiama skysčių svarba nardančiojo organizmui, ar teisingas mūsų supratimas apie tai?

Plačiau
foto

20 saugaus fridaivingo taisyklių 2008 05 26   Komentarai ( 3 )

Žemiau esančiame tekste sužinosime praktikų patarimus – taisykles, kurių laikantis fridaiveris ar povandeninis medžiotojas savo nėrimą padarys saugesniu ir sumažins nelaimių tikimybę, kurios įvyksta dėl neteisingos panerimo technikos.

Plačiau
foto

Saugumas nardant 2008 04 03   Komentarai ( 1 )

Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsiu pagrindinius terminus, susijusius su nardymo saugumu. Be abejo, joks straipsnis, puslapis ar komentaras neatstos tikrų fridaivingo kursų su patyrusiais instruktoriais. Turėkite tai omenyje.

Plačiau
foto

Fridaivingo joga. Kvėpavimo pratimai 2008 03 31   Komentarai ( 9 )

Joga - tai fizinio, protinio ir dvasinio tobulėjimo sistema, kuri atsirado Indijoje prieš daugelį tūkstančių metų. Tai savęs pažinimo būdas, kuris prasideda kūno tobulinimu, o baigiasi dvasiniu. Daugelis jogą įsivaizduoja kaip fizinių pratimų sekas, tačiau tai nėra viskas. Iš tikrųjų tai, kas įeina į jogos pavadinimą sudaro netgi penki dalykai (principai)- tai asanos (fiziniai pratimai), šavasana (tinkamas atsipalaidavimas), tinkama mityba, pozityvus mastymas (meditacija) ir pranayama (kvėpavimas). Apie pastarąjį ir norėčiau papasakoti šiek tiek plačiau.

Plačiau
foto

Frenzel metodas slėgiui ausyse išlyginti 2008 03 29   Komentarai ( 5 )

Pirmą kartą lietuviškai - garsusis frenzel.doc dokumentas, kuriame detaliai paaiškinamas "frenzel" metodas ausims prasipūsti.

Plačiau