Pradžia | Forumas

Vasario 28 d. visi į Alytų!
2010 02 12   Komentarai ( 0 )

2010 metų vasario mėn. 28 d. klubas „Neriam“, Alytaus miesto baseine organizuoja renginį „Šaudymo į taikinius po vandeniu Lietuvos čempionatas 2010" . Pernyksčio renginio sėkmė ir populiarumas parodė kad tokie renginiai reikalingi Lietuvos povandeninio sporto gerbėjams, tikėkimės kad šis renginys taps tradiciniu ir kasmetiniu. Freediving.lt  palaikydamas kolegas, parems renginį dovanėlėmis, o kad laukiantys starto eileje sportininkai ir jų palaikymo komandos nenuobodžiautų, organizuosime Lietuvoje mažai, tačiau pasaulyje tarp freediver‘ių profesionalų ir medžiotojų gerai žinomos kompanijos „Specialfins Ltd“ (Estija) menčių pristatymą. Šiemet kompanija atsigręžė ir į povandenininkus mėgėjus ir yra pasiruošusi pasiūlyti jiems kokybiškus plaukmenis už priimtiną kainą.

Renginio metu galėsite apžiurėti, pačiupinėti ir net išbandyti baseine jų gaminamas aukštos klasės mentes. Jūsų vertinimui bus pateikta keletas skirtingų menčių modelių.

Renginio pabaigoje įvyks loterija, kurioje, kiekvienas užsiregistravęs ir varžybose dalyvavęs sportininkas turės unikalią galimybę laimeti puikias, naujausio modelio Specialfins mentes „Spearfishing Classic“ ir Omer Stingray kaliošus. Loterijos laimėtojui bus įteiktas Specialfins kuponas (vaucheris), kurį užpildžius, jam bus pagamintos pageidaujamo standumo mentės ir parinkti tinkamo dydžio kaliošai.

 
Klubas "NERIAM" kviečia dar neapsispręndusius paskubėti ir aktyviau registruotis dalyvauti varžybose. Laimėti nebūtina – būtina dalyvauti!

Kad ir nesiruošiate startuoti, aplankykite renginį, palaikysite savo favoritus, sutiksite daug bendraminčių o planuojantys pavasariop įsigyti plaukmenis ar juos atsinaujinti, gausite daug vertingos informacijos ir patrauklių pasiūlymų.

Ne veltu sakoma – „geriau viena kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti“.

Plačiau apie renginį: http://www.neriam.lt/news.php?%20readmore=58

 Iki susitikimo! 

Freediving.lt komandaKomentuoti

Vardas:

El. paštas:

Šalis:

Miestas:

 Komentarų skaičius: 0